Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit jelent az x GB a konzolok...

Mit jelent az x GB a konzolok után?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy minél több, annál jobb, de ha megveszek egy kevesebb gigás konzolt, attól még ugyanúgy el tudok futtatni rajta bármit, ami arra a konzolra kijött? Persze, biztos szebb a drágábbon, de el tudom-e majd futtatni, vagy nem?

2014. nov. 1. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szebb ugyanaz a játék, amit pl Xbox360 4gigáson vagy 250gigáson futtatsz, pont ugyanúgy néz ki, ha elindul.


A GB a névben a beépített tárhely méretét jelenti, ahová játékokat tudsz telepíteni, ill a játékok mentéseit tárolja a gép. Xbox Live használata esetén lesznek ingyenesen letölthető (tehát dvd nélküli) játékok is, amiket nagyon macerás és nem is olcsóbb pendrive-okon tárolni, hiszen egy-egy játék mérete akár 8 gigát vagy többet is elérhet.


A 4 gb-os verzión is elindul a legtöbb játék, de vannak nagyobb játékok, amiket már nem, vagy csak nagyon macerásan (usbre) tudsz telepíteni.


Azt mondom, ha nem csak 1-2, hanem öt vagy még több játékkal tervezel játszani, mindenképp érdemes beépített vinyósat (250gb, 500gb) vásárolni.

2014. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :D
2014. nov. 2. 01:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!