Hogyan tudok mixet felvenni?

Figyelt kérdés
Van egy Gemini CDMP-7000-res keverőpultom, ami alapvetően ráköthető számítógépre, de valamiért nem hallom a hangot amit kiad. A kérdésem az lenne, hogy úgy felvehető-e egy mix, hogy nem kötöm számítógépre? Valami külső egységgel, vagy valami mással? Esetleg arra megoldás, hogy miért nem hallom a hangot?
2014. okt. 26. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb az, hogy ha rákötöd a számítógépre, és azzal veszed fel, de a hangfalak nem a számítógépről szólnak, hanem közbeiktatsz egy másik, kicsi keverőt, amiből a master a gépbe megy, az aux meg a hangfalakba. Másik lehetőség egy tisztességes hangkártya, amin van ASIO, ami 2ms latencyvel tud dolgozni, azon már leányálom. Harmadik lehetőség az, hogy kontrollernek használod, és Traktorban intézed az egészet.
2014. okt. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kicsi keverő az van...

Na de a masterbe én RCA csatlakozóval csatlakozom, és a gépen pedig nincs RCA kimenet. A keverőn van AUX csatlakozásra lehetőség, de ehhez külön AUX kábel kell, nem? Mert én csak RCA kábeleket kaptam hozzá...

2014. nov. 8. 18:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Az AUX kábel csatlakozás eddig tiszta, keverőből a hangfalba AUX kábellel. Na de az RCA hogy megy bele a gépbe, ha nincs olyan csatlakozásra lehetőségem? Úgy nem jó, hogy a nagy keverő masterjéből rákötöm a kis keverő egyik channeljére?
2014. nov. 8. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!