Xbox 360 vagy PC?

Figyelt kérdés

Szerintetek egy 250GB-os Xbox 360E-re, vagy egy belépőszintű gamer PC-re érdemes beruházni?


Tudom, a PC drágább, de az olcsóbb játékárakon simán "visszajön" az ára.


Szerintetek melyiket lenne érdemes?



2014. okt. 26. 13:44
 1/4 anonim válasza:
100%
PC! Mert azon lehet netezni, meg stb.. :D
2014. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha azt nézzük, akkor csak akkor érné meg, ha érdekelnek az Xbox exkluzív címek, ha nem, akkor felesleges a box..

Én használtam boxot 1 hónapig(kölcsön volt) viszont mivel nem volt saját, így nem érdekelt és a boxos címekkel sem játszottam. Előtte PC-s voltam, utána is. Most 1 éve vettem PS3-at, az az 1 év elég volt ahhoz, hogy végigvigyem a lényegesebb ps-es játékokat, utána pc-t fejlesztettem, a wd-t vitte ultrán élsimítás nélkül, vagy csak kevéssel(a kártya volt a gyenge, mert a többi i7 meg 8gb ram), most meg a ps3 után vettem 1 ps4-et, mert a kontrollert annyira megszerettem, hogy játszani már bill+egérrel nem igazán megy, vagyis megy, mert titanfallnál top-statom volt általában, de ha valamit veszek/játszani akarok valamivel akkor haverok miatt már ps4-re veszem inkább. PC-s ember nálam nem igazán van. Ja.. és még 1 dolog. Ha.. te.. is.. szeretnél LoL-ozni, akkor PC.. ^^

2014. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én értem hogy PC-n mennyi mindent lehet csinálni, de nekem csak játékra kell, szóval... :D


#2 Én nem szeretem a MOBA-kat meg MMO-kat, szóval emiatt nem fogok PC-t venni. De felsőkategóriás gépre (i5, 8GB RAM... stb.) nincs pénzem :(

2014. okt. 26. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem régóta megvan a 360 -as xboxom, akkor fejlesztettem utoljára a gépet ami van most nekem pc E2160 , 2Gb DDR2, HD4670, 500Gb HDD netezésre, filmnézésre simán jó most is. Xbox pedig egy elit jasperes gép 120Gb-hdd-vel. Viszont túl késő már 360-ra beruházni szerintem. Max az RGH-s érné még abból is 500Gb HDD -vel. Viszont jó pár játék már one-ra jön ki. i3-as konfigot össze lehet dobni olyan 100ezerből már.(monitor nélkül) Aztán 1-2 hónapig pedig kibírod integrált vga-val is, addig tudsz gyűjteni egy érdemlegesre. A számítástechnika mindig ilyen volt, én 486 dx/33 -al kezdtem, de nagyon belefáradtam a fejlesztgetésekbe.
2014. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!