Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen játékokat tudnátok...

Vivienke3 kérdése:

Milyen játékokat tudnátok ajánlni Xbox-ra? (jöhet kinektes is. )

Figyelt kérdés
Helló,még kezdő vagyok a témában.Tudnátok ajánlani játékokat?De például legyenek lövöldözősök,ilyen mászkálós,vagy mint a kinect sports..a válaszokat előre is köszönöm!(és ha lehet ne olyan válaszokat írjaok hogy:-mér te magadtól nem tudsz játéokat keresni?,mert még nekem ténylg új a téma.)

2014. okt. 26. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Azon kívül,hogy miért nem írtad be ezt a kérdést akárcsak ide a keresőbe ha már nem a google-be mielőtt kiírtad a kérdést:


Forza , NFS ,Mortal Kombat, Crysis, Metro 2033, F.E.A.R. ,Assassins Creed, Deus Ex, Human Revolution, Batman ,Alan Wake, LA. Noire, GTA , Max Payne , Red Dead Redemption, Halo , Battlefield, FIFA , Grand Turismo , LEGO , Injustice Gods Among Us


Semmilyen támpontot nem adtál meg ezért leírtam mindent ami eszembe jut de ne aggodj ezek közül soknak több része is van.

2014. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!