Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad és az internet. Miért...

IPad és az internet. Miért nem megy?

Figyelt kérdés

Rácsatlakozik a hálózatra (már többel is próbáltam), jelzi is, hogy minden rendben.

DE:

Rámegyek a Safarira, és a következőt írja ki:

A Safari nem képes az oldal megnyitására, mert nem tud kapcsolódni a szerverre.

De jelzi, hogy rajta van!!!

Ès már több oldallal is próbáltam.

De nem megy!

Eddig minden rendben volt, és nem tudom, hogy mi baja van...

Légszi segítsetek!

(ios 8.0.2 van rajta)



2014. okt. 7. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha több wifit is próbáltál, és más eszközökön működik az internet akkor az ipaddel lesz baj. Ha korábban ment, akkor lehet, hogy valami szoftveres dolog van. Menj a beállítások/általános/visszaállítás/hálózati beállítások visszaállítására. Ez minden eddigi wifit töröl a készülékről, tehát újra be kell írnod a wifik jelszavat amiket használsz. Ez szokott segíteni.
2014. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt már rég megpróbáltam.Nem segített.

Az tuti, hogy a géppel van baj.

Egyéb ötlet?

SOS lenne a dolog, mert nincsen másik gépem.

2014. okt. 8. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hardveres gond van akkor ugysem tudsz mit kezdeni vele, azt nem oldja meg semmilyen szoftveres dolog. Az furcsa, hogy kijelzi a kis wifi ikont, de megsem megy. Ez akkor szokott lenni amikor a router nincs elo internet kapcsolat. Az iphone 4snel voltal gondok a wifi hardverral, de akkor az egesz menupont kiszurkult es jelezte hogy valami nem jo. Ha a router biztosan jo, akkor egyeduli megoldas a bluetoothos internet megosztas pl telefonrol.
2014. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már megoldottam:)
2014. okt. 9. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van az enyémmel is, a wifi biztosan jó mert más eszközön működik a net

Hogy oldottad meg?

2017. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!