Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kinéztem egy tévét, meg fogom...

Kinéztem egy tévét, meg fogom tudni vele csinálni, hogy olyan filmet nézzek rajta ami a gépemen van? (WiFi)

Figyelt kérdés

Hyundai FL24285SMART (a méret miatt kompromisszumokat kellett kötnöm, max. szélesség 65 cm)


A TV-én van WiFi kapcsolat lehetőség és azt olvastam a gyártó oldalán, hogy tud kapcsolódni PC-vel, de lenne néhány kérdése!


1. Ahhoz hogy kapcsolódjon a PC-hez be kell lenni kapcsolva PC-nek is vagy elég ha a router(wifi) működik?


2. Egy gépre letöltött FullHD filmet meg fogok tudni nézni rajta akadás mentesen?


3. A TV-én lehet ugye netezni, ez hogy működik, távirányító, vezeték nélküli egér és billentyűzet?


4. Milyen ez a TV, ilyen méretben (65 cm széles) tudtok még valamit ajánlani?


-- A válaszokat előre is köszönöm! --



2014. okt. 1. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

"1. Ahhoz hogy kapcsolódjon a PC-hez be kell lenni kapcsolva PC-nek is vagy elég ha a router(wifi) működik?"


Én eddig jutottam. Persze, és filmet is tudsz úgy nézni, ha a tv nincs bekapcsolva? Szerinted?

2014. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1, Be kell kapcsolni a számítógépet. :-)

2, Kodektől, bitrátától, a hálózati kapcsolat sebességétől, valamint transcoding esetén a PC teljesítményétől függően vagy igen, vagy nem.

3, Bűn rossz smart tévén netezni. Próbáld vásárlás előtt letölteni és elolvasni a használati útmutatót. Abból kiderül a billentyűzet és egér támogatás.

4, passz

2014. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Maradok egy egyszerű fullHD tévénél, semmi extra! Köszönöm! Az első válaszoló különösen szimpatikus volt, nyilván csak arra tudott válaszolni amibe bele lehetett kötni.
2014. okt. 2. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!