Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tv-t vegyem meg ezek...

Melyik tv-t vegyem meg ezek közül? Sürgős, pénteken mennék megvenni! Melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

Az egyik egy 122 centis egyszerű sony tv 180.000ft-ért

A másik egy 117 centis aktív szemüveges 3d Philips tv 150.000ft-ért! Mindkettő 2013. március körüli gyártmány!

Nem szerettem volna 3d-t, mivel nem tudnám kihasznáni, de ilyen áron elgondolkoztam rajta... Lenne valami előnye?


Az fontos számomra, hogy 5-6 évig problémamentesen üzemeljen! A 3d-nek nagyon drága a javíttatása?


[link]



[link]



Ti melyiket választanátok és miért?


2014. szept. 30. 00:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

kérdező: felejtsd el a samsungot ebben az árkategóriában

olyanokra meg ne hallgass akik akciós samsungot vettek mert nem volt drágábbra zsé

a sonyt vedd, az erdetileg egy 1000 euros tv, sokkal jobb a képe

2014. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az csak legenda, hogy a sony jobb mint a többi, sőt rosszabb mert ugyanazt adja, mint a másik csak drágábban. És szerintem ebből következtet mindenki, hogy jobb is. Most a piacon még csak 100 Hz-es tv-k vannak, ami e felett van azt már chippel oldják meg, ez a CMR. Ez azt csinálja, hogy a képkockák közé betesz a chip egy teljesen fekete képet, ami átveri a szemet és gyorsabbnak tűnik, ami jó is, de pl 400 Hz és 1000 Hz között nagyon elenyésző a különbség (aki nem hiszi járjon utána). Ha nem tudod kihasználni a 3D-t, akkor felesleges, de ha meg nem 3D akkor bőven elég egy CMR nélküli tv (azaz 100Hz). Tudtommal a Philipsnek saját alaplapja van ami LCD tv-knél nagyon gagyi. Nekem ha nem kéne 3D, akkor nem is gondolkodnék, így az én ajánlásom! a sony. Remélem tudtam segíteni.
2014. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 gebasz1 válasza:
[link] ha már veszel uhd legyen amúgy inkább a sony.
2016. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!