Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van 1 pár játék (Gta5,...

Rincsi94 kérdése:

Miért van 1 pár játék (Gta5, Watch Dogs, Nfs rivals, ) ami akadozik Xbox 360-on?

Figyelt kérdés
Csak nekem akadozik vagy másnak is??Mi lehet az oka??

2014. szept. 22. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem azért akadoznak, mert az xbox 360 már egy 9 éves konzol, és nem bírja az újabb játékokat.
2014. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálam csak a gta5 nemt egy kicsit szarul a másik kettö az jól ment. hddröl vagy lemezröl megy a játék?
2014. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hddről a másik2 nagyon minimálisan akad...de a gta5 az adja neki nem is játszok vele mert csak idegesít!! :((
2014. szept. 22. 20:33
 4/4 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy 9 éves de az xbox360 hardverére van gyártva a játék lehet az új vagy régi nem xbox onera van és 360 on fut mert akkor érthető lenne..persze lehet az is közre játszik de konzolon ez borzalmas és hddről megy még pc-én ok hogy szaggat az új játék de 1 konzolon??!!
2014. szept. 22. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!