Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBox 360, Xbox One, és Wii,...

XBox 360, Xbox One, és Wii, hogy működik ezeknél például a netes játék?

Figyelt kérdés
Ps-en tudom, de most készülékvásárlás előtt vagyok, és ezeknél fogalmam nincs.. venni kell kódot mint ps4-en vagy ingyenes mint ps3-n vagy hogy? előre is nagyon köszönöm!!

2014. szept. 12. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Xbox esetében Gold előfizetésről beszélhetünk, amiért fizetni kell. Tört játék v gép esetén bedig bannolnak a rendszerből. Véleményem szerint megéri az előfizetés, sokan nem látják át a szerverek költségeit, sok munka van vele, hogy minden jól menjen.


Wii esetében ingyenes volt a szolgáltatás, ám a Nintendo leállította a szerverek nagyrészét, alig maradt játék ami működik online.

Van rajongói kezdeményezés, softmoddolt (tört) Wii esetén egy plusz program, és lehet ismét online játszani, de ez még kicsit gyerekcipőben jár. Viszont ingyenes, és tört cuccokkal is megy.


A PS ilyen szempontból jó, mert olvastam múltkor hírdetést, a srác eladja a PS Vita-ját, de megosztja a PS plus költségeit is. Ezt korrektnek találom, mert jól jár aki megveszi, hiszen havi pár ezer forintért mindig lesz ingyenes játéka :D

2014. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a Tökéletes választ :)
2014. szept. 12. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:
szívesen :D
2014. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!