Dr. Dre monster beats mini s10 probléma (? )

Figyelt kérdés

Szóval... Ma hozta a futár, és egyszerűen nem tudom működtetésre hozni. Ha MP3 modba rakom csak keken, Utána zolden villog. Ha bluetooth módra, akkor telefonomra automatikusan rácsatlakozik. Eddig nincs baj. Eddig eljutottam, de sehogy Nem akar hangot kiadni eddig 1 órája cseszekszek vele, de 1 hangot sem adott ki eddig. Próbáltam ugy, hogy Sd kártyát rakok bele, szintúgy semmi. Kb 10 videót néztem már. Nagyon szépen kérem,aki egy kicsit is ért hozzá írjon nekem. Köszönöm.


Ui.: Xperia mini telefonom van,lehet hogy mással kellene próbálljam?


2014. szept. 22. 11:42
 1/2 anonim válasza:
Üdv! Hasonlóan jártam én is. Nekem működik a Bluetoothos mód és a kártyát is olvassa. Egyedül akkor nem ad ki hangot ha a mellékelt vezeték segítségével összekötöm a mobilommal. Egyszerűen hallgat. Pedig én 2 db-ot vettem mert össze akartam őket kötni hogy sztereóba szoljon. Már egy másik kábel segítségével is próbáltam de semmi. Jófogáson rendeltem de garanciát nem kaptam rá. Látom régebbi a kérdésed. Esetleg neked sikerült megoldani? Egyébként szerintem egy ilyennek bármilyen okostelefonnal működnie kéne.
2015. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nem igen emlékszem pontosan,hogy mi volt.

De ha jól emlékszem,a forrasztás engedett el a hangszóróról. (Kábel)

Utána úgy működött, vissza csavaroztam stb,és onnantól recsego hang.

Kiba***am a kukába.

2015. máj. 25. 03:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!