Mi lehet a baja a tabletnek?

Figyelt kérdés

Asus nexus 7es tabletről van szó 4.4.4es andoiddal. Minden teljesen jól működött rajta, egyszer csak lefagyott, nem reagakt semmire. Újra indítottam, bekapcsolt rendesen és kb 10 másodperc után lefagyott. Aztán eljátszotta ezt kb 40szer és újraindítás után 5-10 másodperc elteltével lefagyott mindig. Aztán egyszer csak jó lett. 6-7 napig nem volt vele gond, aztán videót néztem vele youtubeon és megint csak lefgyott és újra eljátszotta ezt a bekapcsolom lefagy dolgot.

Kezdetektől fogva rendeltetésszerűen használtam. Nem nyúltam bele semmilyen módon. Minden appot a marketról töltöttem le.


Most megint jól működik, de azért érdekelne mi lehet/ett a gond.



2014. szept. 17. 07:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Van hogy pl a képernyőn mozog pl a töltés, de ha nyomkodom nem reagál semmire
2014. szept. 17. 07:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szoftveres a gond akkor azt a rom visszatöltésével meg tudod oldani. Ha nem akkor szerviz. Mentsd le az adataidat és töltsd vissza a gyári romot (gyári adatok visszaállítása vagy valami ilyesmi néven fut a beállítások között) és meglátod előjön-e a probléma.
2014. szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megpróbálom:)
2014. szept. 17. 09:07
 4/6 csupmi válasza:
Próbáld meg azt hogy kapcsolod ki utánna pedig bekapcsoló gomb + hangerőszabályzó gomb felfele
2014. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tegnap csináltam egy gyári adatok visszaálítását. minden eltűnt róla (ez nem gond, lementettem a dolgokat), olyan volt mintha újra most vennémki a dobozából. Egy ideig működött kb 4-5 órán keresztül, majd megint csak lefagyott, youtubeozás közben. nem reagált semmire, de a videó ment még, de nem tudtam elnyomni, kilépni, semmi. Aztán újraindítottam, kb 20 másodpercig működött, lefagyott megint. ezután még párszor eljátszottuk ezt, és most már csak bekapcsolom és félúton a betöltésnél leáll. Ötlet?
2014. szept. 18. 12:02
 6/6 Kovács János Szal. válasza:
Mint minden a Föld bolygón gyártott elektronikai eszköz, ez is meghibásodhat. Nem jellemző, hogy több évtizedre gyértsanak érintőkijelzős eszközöket manapság. Szerintem valószínű, hogy valamilyen hardver problémája van. Hibás RAM modul vagy egy olyan jellegű alaplap hiba, ami bizonytalanná teszi a működést stb. Nem tudom, hogy megéri-e javíttatni egy ilyet.
2014. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!