Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a tabletnek?

Mi lehet a baja a tabletnek?

Figyelt kérdés
egyik percről a másikra kikapcsolt a (Dps7 a fajta)tab se kép se hang aztán feltöltöttem maxra és addig bekapcsol az android feliratig..már amugy is rossz volt a töltő vagy nem tudom mert nem töltött hiába volt töltőn de most már be se kapcsolódik kérlek segítsetek köszönöm :)

#probléma #Android #dps 7 tablet
2013. júl. 22. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gar. van, vidd vissza! Ha nincs, akkor kell próbálkozni. Reset gomb valahol van rajta? Ha igen, nyomd be egy tűvel vagy akármivel, ami befér, tartsd benyomva 10mp-ig, majd engedd el, s próbáld bekapcsolni. Ha semmi, próbáld a factory reset-et előhozni, ehhez nyomd le a bekapcsoló gomb, s a hangerő fel gombot egyszerre, s tartsd nyomva pár mp-ig.
2013. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi már visszavittem és csak újratelepítés szerűség volt a baja :) most viszont az a baja hogy hiába van töltőn már 2x24 órát csak a piros elem villog hogy le van merülve lehetséges hogy rossz az akumlátor?
2013. aug. 1. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Tölt egyáltalán? Mert ha nem, akkor a töltő is lehet hibás. Ez viszont fura, mert ha nem nyúltak bele fizikálisan a tabletbe, akkor pont most romlott volna el az akku, mikor visszakapod, kamugyanús a szerviz részéről természetesen. Azt sem tartom valószínűnek, hogy tönkretették a töltőt, szóval...

megér még egy kört a dolog. DPS myAudio meg hasonló nyalánkságok azok sajnos ilyenek, megveszed, ár/érték arányban még drágának is lehet mondani(!), majd megy a szervizbe járkálás, s ez még csak a kezdet, DPS jellemzően 3 hét-1,5 hónap alatt javít! Én azt tudom neked javasolni, hogyha adottságaidból adódóan tudsz megfelelően nagy jelenetet rendezni, s visszakövetelni a termék árát, akkor tedd meg! S gyűjts még mellé, egy legalább wayteq vagy prestigio tabletre. Még a kínai tabletek is megbízhatóbbak ebben az árkategóriában, mint amiben a DPS 7 mozog.

2013. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már előtte is azt csinálta hogy rátettem töltőre először fullosan lemerítette aztán kezdte csak tölteni..aztán pár nap múlva már semmit..úgy nem nyúltak bele mert csak beállítgatott rajta valamit én is ott voltam előttem csinálták de fogalmam sincs mitől lehet hogy pont most romlik el..nem hiszem hogy vissza adnák az árát sajnos:/
2013. aug. 2. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyet egészen biztos, hogy nem csinál egy tablet, hogy "lemeríti magát". Ez csak akkor tudott előfordulni, ha valahol kontakt hiba lépett föl, s egy mozdulat miatt miután lemerült létrejött a kontakt. Szóval magyarul vagy a töltőkábel van megtörve, esetleg a töltőben van kontakt hiba, utóbbira kicsi az esély avagy a tableten a töltő csatlakozó (esetleg microUSB, ha arról tölt) kontakt hibás, nem érintkeznek a pinek megfelelően a nyáklapon stb.
2013. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok, az hogy a microUSB töltő csatlakozója kontakt hibás az nem egytípus hiba? Nekem már volt több tabletem, és mindegyik pár hét múlva szarul töltött, mert bravurkodni kellett, hogy ne legeyn eérintkezési hibás, csak fejjel lefeleé ha x Newton erővel balra nyomod kb.
2017. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!