Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés

Hiába nézegetek minden jó monitort, egyszer egyiket írják jobbnak, egyszer a másikat, azt írja, van rajta USB, a képen meg sehol semmi semmilyen irányból stb.

Ezért valaki tudna nekem írni egy viszonylag jó monitort ennyi pénzből?


Max.: 70.000 Ft (biztos tudtok sokkal olcsóbban, de ennyi a max, ha véletlenül mégis ennyiért is van jó, inkább ideírom)

Legyen rajta 2 HDMI, minimum 1 USB, hangszóró, és TV tuner is, meg távkapcsoló is, mert hát ez is kell nekem.

Úgyis kb. 1920x1080, szerintem olyan 23-24" kell.

De ezek mellett azért jó gamer monitorként is funkcionáljon, és LG ne legyen.



2014. szept. 19. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne LG? Nekem is az van, kb megfelelő paraméterekkel, de akkor nem írom le.


Amúgy amit te keresel aranyom az nem monitor, hanem TV!

2014. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor TV, tök mindegy, csak méltó legyen egy 220.000 Ft-os gamer géphez, mert ez így már nem állapot, hogy a 19"-os 7 éves monitoron nyomom, de a gép drága.

Most abba légyszi ne kössetek bele, hogy minek ilyen drága gép, és monitorra meg nem tellett. Köszi

Jó, lehet LG is, csak megfeleljen a kérdésben leírt követelményeknek, és tényleg képben is oké legyen egy ilyen géphez, azért jó legyen a Hz, meg a betekintési szög, meg a válaszidő.

2014. szept. 22. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!