Milyen monitort-t vegyek?

Figyelt kérdés

Na, szeretnék venni egy olyan monitort, amin vannak TV csatlakozók, mert annak is szeretném használni, és főleg játszok a számítógépen, de nem vagyok egy ultra gamer, max. egyszerre eljátszok olyan 3-4 játékkal, meg persze szeretem a modern cuccokat, a szülőkkel ellentétben szeretem ha van HD, 3D meg stb. szerintük ugyanaz.

De viszont a gamer monitor és TV közt nem nagyon veszem észre a különbséget, játszok azt kész, nekem szép az is.

Ezt azért írtam, hogy nehogy ultra jó gamer monitort írjatok, a TV funkció is fontos.

Max ár: 85.000 Ft

Ennyiből kellene a legjobb ár/érték/arányú cucc.

3D-t azt úgyis csak TV-re használnám, de ez nem azt jelenti hogy 3D-st kell írnotok, ha felesleges, akkor nem, de ha elég jól átkonvertálja a dolgokat, akkor jöhet, attól függ mekkorák a korlátok.

Persze HDMI, Scart, TV csati, USB legyen.

Köszi



2014. júl. 6. 20:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!