Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tényleg jó az ebook? Tapasztal...

Plewis93 kérdése:

Tényleg jó az ebook? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gyakran olvasok de kényelmi funkcióból már nincs kedvem cipelni mindig a plusz kilókat, és érdekelne a dolog. Monitoról nem szeretek és persze megvan a tudományos magyarázati is, hogy kevésbé jó is de nincs semmilyen ismerősömnek ebookja, hogy megnézem ezért vagyok kiváncsi, hogy ti nektek, hogy jött be? Tényleg hajaz a papírra és nem bántja a szemet?
2014. szept. 15. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, jobb, mint rendes könyvet olvasni

viszont ha ebook olvasót akarsz venni, akkor szerintem csak kindle és nook jöhet szóba.

2014. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve van Kindle 5-öm. Tenyleg még egy icike-picikét sem bántja a szemed, 100%-ban olyan mintha papírt olvasnál. Rengeteg konyv elfér rajta (azt hiszem az enyémen kb 4500) és rengeteg könyvet le lehet tölteni az internetről ingyen. (én már 70+könyvet olvastam ki rajta, mindet ingyen) szóval az ára hamar megtérül. Az egyetlen hátránya (nekem legalábbis) hogy azért mégse olyan mint egy könyv. Úgy értem hogy nincs illata, nem látod a borítóját élőben, nem érinted a lapjait stb. És ez néha már hiányzik. Amióta megvan az e-book-om, csak kb 4 könyvet vettem.

Szóval összességében én imádom az e-bookomat, nagyon nagyon Örülök hogy megvan, mert sokkal tobbet olvastam így hogy megvan mint hogyha ne lenne. Kényelmes is, aranyos, jó kezbevenni. Csak azért egy idő után ha mindig csak ezen olvasol, hiányoznak az igazi könyvek. :)

Ha van még bármi kérdésed nyugodtan írjál, válaszolok Mindenre! Remélem hasznos voltam.

2014. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Annyit szeretnék meg írni hogy Anyukámnak nook-ja van, ő is teljes mértékben meg van vele elégedve.

És meg annyi, hogy az is pozitívum hogy egy hónapban csak egyszer kell toltened (néha 2havonta) úgy hogy majdnem minden nap olvasok rajta. Szóval nem kell minden este töltőre dugdozni, sokszor el is felejtem hogy ezt tölteni is kell. :)

2014. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, rendkívül hasznosak és igényesek voltak. Az az egy dolog érdekelne még, hogy mennyi különbség van köztük? Már árban 10e-től kb 100e-ig vannak de én maximum egy 20e forintot szánnák rá.Annyiért lehet e jót kapni?
2014. szept. 16. 20:45
 5/5 anonim válasza:
Igen lehet, jófogáson, OLX-en lehet használt kindle 5-öt kapni nagyjából ennyiért. (vagy újonnan kb 24-25000)
2014. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!