Kicsit több, mint fél éve?

Figyelt kérdés

nyüstölöm a COLORFLY E708 Q1-es tabletemet, s remekül működött...


Ám 2 nappal ezelőtt...


Használat közben elkezdett vibrálni a fényerő. Nem törődtem vele, s gyakoribbá vált, mígnem egy hallható pukkanással leállt. Nem indult be, csak töltőről, hagytam egy kicsit és működött tovább. Aznap este megint eljátszotta, s bekapcsolás után hagytam, hogy lemerüljön. Ez reggelre történt meg, feltettem töltőre, s munkába mentem. Mikor hazajöttem, hogy ránézzek, a következőt produkálta:


Lehúztam töltőről, 1 másodpercig megjelent a képernyőzár, majd úgy tűnt, mint aki újra indul, de az első COLORFLY felirat után elakadt. Azóta ezt csinálja, nem tudom bekapcsolni. Kiforrasztottam az akkumlátort egy napra, ám mikor visszatettem, ugyan az. Csak abban az esetben képes kikapcsolni (nem resetelni, arra nem reagál), ha a két gombját egyszerre hosszan megnyomom. Ám a processzor melegszik tovább, szóval vissza kiforrasztottam.


Szoftverhibára gyanakszom, mert 100%-IG BIZTOS VAGYOK BENNE, HOGY KÜLSŐ BÁNTÓDÁS NEM ÉRTE!


Meg akarom próbálni, hogy SD-kártyáról felteszek rá egy másik (elvileg az övé) OS-t, de ehhez be kellene lépnem a RECOVERY-be.


Ezt hogyan tudnám megtenni? Valakinek volt hasonló problémája? Garancia van rá, de az sajnos kínában, nem tudom, hogyan kéne elintézni.



2014. aug. 29. 19:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!