Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kb. Mennyiből hozható ki egy...

Kb. Mennyiből hozható ki egy gamer pc? Főleg Ac unity és gta 5-re használnám

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 15:36
1 2
 11/14 anonim válasza:
Egy kétmagos géppel 2x2,8 ghz 4 giga ram ddr2 Radeon 7700 al minimumon is lefut, kipróbálási szinten :) nem is értem ezt a 4 magon nem fut szar, dolgot. jó a buli csak sok a ...
2014. nov. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Amugy azt birom aki csk tesztekbol meg cikkekbol tajekozodik, tobbet er a tapasztalat... Vettem egy pc-tavaly 240k ért amd fx8320 asus gtx 760 2gb oc 8gb ram és overclockolással sem futtatja high on 30fps nél többel a far cry 4et, a unity kezdetben elvezhetetlen volt mosmár low-mediumon elfut elvezhetoen de ez egy 250k s gep nem tudom mit akarnak az fx 6300al jah és ha hosszútávra tervezel érdemes megvárni a köv generöciókat (saját tapasztalat én ugyanis elhamarkodtam [ ac 4 fullon megy] de a most kihozott ubi játékoknak meg másoknak is már elég komoly hardwerigenye van...
2015. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha jatekra tervezted,akkor eleve nemjol epitetted fel azt a '240'ezres PC-det..

Fx6300 teljesen eleg minden jatekra,meg sok is....

Es mehet az erosebb VGA...

2015. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ez nem igaz egyebkent lefogadom h te is csak olvasol válaszolhatna végre vki olyan aki tapasztalatból beszél, az amdvel nem sokra mész alapból ha jó amd-t veszel vehetsz hozzá egy hűtést is amivel már nem is olcsóbb mint egy intel és az intel tartósabb is, am nagyon vicces amikor kiiírok egy kérdést amd-vel rögtön megy h az szar meg intel a tuti de ha van egy kérdés amiben intel van akkor csak az amd!, de tapasztalat alapján mondom vettem egy i5-3570k t és overclockolva bőven jobb mint az 8320
2015. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!