Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki tud segíteni? Van egy...

Valaki tud segíteni? Van egy Samsung Galaxy Tab2 7. 0 tabom, és az akkumulátora teljesen lemerült.

Figyelt kérdés
Egyik délután, úgy emlékszem 10% körül volt az aksija, és ott hagytam az asztalon. Mire este meg akartam rajta nézni valamit, addigra teljesen le is merült, ki is kapcsolt. Ráraktam töltőre, egész éjszaka rajta is volt, de semmi. A képernyő mutatja is, hogy egy csíkot el kezd tölteni, de csak felvillan, és eltűnik. Ezt ismétli folyamatosan, amikor töltőn van, ja és nem reagál ha be akarom kapcsolni.
2014. aug. 22. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne kapcsold be és úgy hagyd akár egy napig is a töltőn. Én is jártam így, két nap kellett neki, azóta működik.
2014. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!