SOS! Elromlott a Samsung Galaxy Tab 10.1 2-m! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap este filmet néztem és egyszer csak lefagyott a gép, kimerevedett a képernyő, nem érzékelte az érintést és a gombokat se, tehát nem tudtam kikapcsolni. Ha a fülhallgatót beledugtam csak zúgást lehet hallani és semmit nem tudok rajta csinálni. Gondoltam majd reggelre megjavul és eltettem kimerevedett képernyővel világítva. Reggelre már nem világított és nem tudtam bekapcsolni gondoltam felteszem töltőre de semmi. Érzékeli egy ideig kb 1 percig de csak ha folyamatosan nyomom a gombokat, ha a bekapcsológombot nyomom folyamatosan akkor elsötétedik és nem kapcsol be.

2014. aug. 9. 22:48
 1/1 A kérdező kommentje:

Megcsináltam! Ha valakit érdekel hogy csináltam, mert hasonló problémával küszködik most leírom.

Húzzátok ki a töltőt.

Nyomd a power gombot folyamatosan.

30 másodpercnél dugd be a töltőt majd nyomd tovább 30 mp-ig.

Normálisan újraindult.

Onnan tudod hogy ez a problémád van ha megnézed ezt a videót és eldöntöd

https://www.youtube.com/watch?v=o3i_G7Zfa1M

Ha az én beszédem nem volt érthető akkor yutub videó alatt egy Eddygeek18 nevű felhasználó elmondja ha az jobban érthető

2014. aug. 9. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!