Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől lehet ez a borzalmas zúgás?

Pegazus900 kérdése:

Mitől lehet ez a borzalmas zúgás?

Figyelt kérdés

Most nyáron vettem a gépembe pár új dolgot.

Videókártya (AMD R9 270X Toxic)

4GB Kingston RAM

és Tápegységet (Fractal Design Tesla R2 500W 80 PLUS Gold)

Az a gond hogy egy idő után mikor játszom (kb 1 óra) akkor borzalmasan hangosan zúg és mivel alulról és felülről be van szórítva a gép azaz csak ki lehet húzni a helyéről, oldalt van hely. Akkor berezeg még az asztal...

Nem tudom hogy a videókártya az vagy a tápegység, felmelegszik és felgyorsul a venti.

Esetleg ez ellen lehet tenni valamit?

Asszem a tápegység az.

A kábelek nem érnek hozzá semmihez se és minden rendesen elfér a gépházban.



2014. aug. 20. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a procihűtőm csinálta ugyanezt. Úgy látom, ott nem újítottál semmit. Pasztázd át, és ha lehet kerüld a beszorítottságot
2014. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Procim egy i5 3570, alap dobozban kapott hűtő van rajta most cseréltem rajta pasztát(1 hónapja), az elött nem zúgott a gép pedig akkor is ment a battlefield meg ac4.

Előző GPU-m meg egy Radeon HD 7570 volt...(300w tépegység)

2014. aug. 20. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a venti csapágyas, az a gond. Cserélni kellene.
2014. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintem az a gond hogy túl terhelt tehát 100% alatt van a tápegység játék közben. Ebből lehet valami gond?
2014. szept. 1. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!