Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Genius sw-hf 5.1 6000 V2-re...

Norbi994 kérdése:

Genius sw-hf 5.1 6000 V2-re ugye nem szereltek standby gombot, valaki szedte e már szét és az előlapon létezik-e az a mikrokapcsoló, amely a V1-en megtalálható és a standby-gombnak felel meg?

Figyelt kérdés
Ugyanis arra gondoltam, hogy ha a két verzióba ugyanolyan nyomtatott lapot helyeztek, akkor megoldható lenne valahogy, hogy standby módba helyezhető legyen a készülék. Válaszokat előre is köszönöm, üdv 
2014. aug. 18. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Jutottál valamire ezzel kapcsolatban?

Engem is érdekelne, zavaró, hogy egész éjjel kék minden a kijelzőtől, a cucc az asztal alatt van, nehéz hátranyúlni a főkapcsolóért, és el is veszít minden beállítást..

2014. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, még nem jutottam, mert nem szedtem szét. nem olyan egyszer ű hozzáférni és feleslegesen nem szeretném szétszedni, ezért még várom a válaszokat, hátha valaki már szedte szét :)
2014. szept. 17. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még arra gondoltam, az előző verzió távirányítóján ha van, kipróbálni azzal. Akkor bontani se kéne.
2014. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ez is egy jó ötlet, erre már én is gondoltam.. akkor csak távirányitót kellene cserélni és probléma megoldva. esetleg ha sikerül szerezned egyet, akkor ird le, hogy mire jutottál. forditott esetben én is irok.
2014. szept. 18. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendben, köszi. (:
2014. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!