Melyik tévét válasszam?

Figyelt kérdés

Üdv!


Tévé vásárlás ellőt állok.Samsung készülékek nyerték el a tetszésem azon belül is ez a két termék(linkek a szöveg végén).Tudom,hogy a 3D technológia teljesen kiforratlan de úgy gondolom,hogy nem hátrány ha képes erre a készülék.A kérdés az,hogy melyiket érdemes megvenni valamint egy dolgot nem értek,hogy miért olcsóbb 20.000Ft-tal a 3D-s technológiával ellátott tévé?! Igaz ,hogy 4cm-rel kisebb a képátmérője de a képfirssítése 200 Hz.Kétszer annyi mint a drágábbé.


ui:nem a media marktból szeretnék vásárolni szerintem elég sok cikk túl vannak árazva .


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 10. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól elrejtetted azokat a linkeket!:)
2014. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elnézést a nagy sietségbe lemaradtak.De pótolom!


[link]



[link]

2014. aug. 10. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Tényleg nem egyszerű a döntés. Kapásból azt mondanám, hogy a nagyobbat vegyed(minél nagyobbat). Ez pedig az 5000-es.


De a 3D miatt, illetve a jobb képfrissítés miatt mindenképpen a 6100-ast javaslom. Egyéb más dolgokban szinte teljesen megegyezik a két típus.


Amit mindkettőnél keveslek, az USB portok száma. Az egy nagyon kevés! Nekem három van, és sok esetben kell is.

2014. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!