Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fejhalgató márkát...

Melyik fejhalgató márkát válasszam? Többi lent!

Figyelt kérdés

Megelégeltem magam a sok vacak fülhalgató után amik alig pár hónapot bírtak. Ezért eldöntöttem magamban, hogy beruházok 10 000 forint körüli értékben egy fejhalgatóra. Csak márkát nem tudok választani. Légyszi segítsetek! Márkák:

-TDK

-Beyerdynamic

-Pioneer

-Audio Technica

-JBL

Fontos szempontok: jó hangminőség (se túl se túl magas hangok legyenek és a basszus se vesszen el) minőségi kitolgozás, tartósság, ár/érték arány.


A válaszokat előre ks kösz!



#Pioneer #fejhallgató #TDK #JBL #Audio Technica.
2014. aug. 8. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

HA márka alapján választasz, azaz az alapján, milyen camke villog a fejhallgatódon, nem jutsz messze.

Mondjuk a sznobizmushoz közelebb kerülsz, de a jó fejhallgatóhoz nehezen.


Mert

Nem feltétlenül a márka számít

Adott műárkán belül is rengeteg típus van

2014. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1


Azért hangtechnikában igen is számít a márka, bár tényleg nem szabad csak a márkát nézni.

Egyébként jó márkákat soroltál fel, de 10 ezer forintért nem találsz ezek közül nagyon jó fejhallgatót.

Vegyél egy valamilyen Superlux-ot, ennyiért az a legjobb.

2014. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sennheiser nincs a listán

de 10ért nem fogsz tartós darabot kapni

2014. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, én nem csak a márka alapján akarok választani. Én ezekről viszonylag jó felhasználói tapasztalatot olvastam.

De nekem van nem csak egy ismerősöm akit szerintem ha megkérdeznék biztos nem tudná mi az a Beyerdynamic vagy Audio Technica (jó utóbbinak nevéből kitalálná, hogy valami köze van a zenéhez) vagy JBL.


Kedves utolsó harmadik válaszoló, igazad van azt is akartam írni csak elfelejtettem. Am éreztem, hogy kihagytam.


Köszönöm az eddig beérkezett válaszokat!

2014. aug. 8. 15:10
 5/7 anonim válasza:
Beats:D
2014. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Márka alapján a sznobok választanak.

A maradék megnézi a valós paramétereket, amihez valóban kell egyfajta tudás, és időráfordítás.

2014. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Igenis fontos a márka, még ha nem is azért, hogy melyik márkát, már csak azért is, hogy melyik márkát kerüld el jó messziről (Beats, Skullcandy, stb).

2014. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!