Geri2000 kérdése:

Milyen laptop az ideális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Venni szeretnék egy laptopot vagy notebook-ot de nem ez a lényeg. Nem vagyok nagyon otthon ezen a területen. Az ár most nem számít. Olyat akarok amin simán elfuthatnak a nagyobb játék pl.: WatchDogs stb. Tehát egy gyors gépet szeretnénk. Vagy például a videóvágó programok könnyen menjenek rajta. Szóval valami ilyesmit. Nem tudnátok nekem ajánlani gépeket?

2014. júl. 22. 19:21
 1/2 $triker ***** válasza:

Akkor nézzük.. Azt írtad, hogy az ár nem számít pedig szerintem azért van 1 határ amit meghúztál magadnak, ha nincs akkor előre elnézést. Hogyha játszani szeretnél rajta akkor fontos, hogy ne "laggoljon", és a legfontosabb, hogy ne melegedjen túl, manapság az embereket nem érdeklik ezek a dolgok, pedig ez nagyon az alap, ha a laptop túlmelegszik gyorsan elromlik és szívni fogsz vele.


Játékra alap feltételek:

Legalább I5 processzor

12-16 gigabájt ram ( nem hiszem, hogy több kellene 12 nél mert úgysem fogok kihasználni, de ha a pénz nem számít.. )

Videókártyából 780 GTX + os szériát javaslom ami a minimum, viszont laptopba csak GTX M et fogsz találni mert.. laptop..


Videóvágó program -> Sony Vegas ( Tegyük fel képvágó is használva lesz, Photoshop, köztudott, hogy ez eszi a gépet.. )

Emiatt javasolnám, hogy inkább I7 es processzor legyen, és akkor minden stimmelni fog.


Ilyen laptopot pl az Asus gyárt a Republic of Gamers széria, játékra és munkára egyaránt kiválóak, de az áruk sem olcsó.. MSI-nak és XMG-nek is vannak remek gamer laptopjaik, de a hűtésük valami katasztrófa.. csak úgy mint a Razer-nek, ami egy vicc.. Asus RoG & Alienware az amik a legjobbak erre, ha a pénztárcád engedi persze..

2014. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök mindent, most már van elképzelésem. A "pénz nem számít˝-ot (félreértés ne essék hogy nincs pénzem) nem azért írtam mert gazdag vagyok csak hogy ha egy olyan árat mondok ami felett már az a gép van ami nekem kell, akkor nem biztos hogy leírjátok. Köszi :)
2014. júl. 23. 00:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!