Mac audio z2200 hibás lenne?

Figyelt kérdés
Van egy mac audio z2200as erősítőm néha tök szuper szépen erősen szól néha meg mikor semmi zene nem szól nincs rca kábel se rányomva erősítőre magától mozog a mélyen a membrán meg mindenféle hangokat ad ki. két csatorna van az erősítőn és ha csatorna egybe kötök valamit akkor nem szól ha kettőbe akkor szól híddal megint szól és néha szól rendesen hibátlanul a csatorna egy kis van egy kapcsoló rajta ST-MO de akár melyikre teszem nem csinál semmit se. mi lehet a gond??? Nettről vásároltam használtan.

2014. júl. 18. 18:30
 1/2 anonim válasza:
Nekem ugyanez a bajom egy nagyobb rendszerrel. A láda jel nélkül olyanokat ver magától, hogy majd kiszakad, ha éppen nem, akkor meg oda-vissza mozog lassan a membrán. És nem bírok rájönni, hogy mi a szar.
2016. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez egy 2014-es kérdés azóta már nincs meg az erő eladtam,viszont ha segítséget szeretnél kérni nagyon sok facebook csoport van ahol biztosan tudnak segíteni,csak írd ki a kérdésed és biztos segítenek! Ha nem találsz ilyen csoportot akkor írj privátba linkelek párat ahova kiírhatod.
2016. szept. 3. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!