Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri egy 72cm-es...

Oláh luca kérdése:

Szerintetek megéri egy 72cm-es crt televízióhoz venni xboxot-ps3-at?

Figyelt kérdés
Hogyha szerintetek nem éri meg, vagy nem lenne élvezhető mindenképpen írjatok!:)
2014. júl. 13. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen messze van a kanapétól(vagy ahonnan játszanál)
2014. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
CRT-t semmiképp ne vegyél, mert homályos lesz a kép. Esetleg valamilyen lapos fekete tv-t, még ha kisebb méretűt is veszel, de az is sokkal jobb!
2014. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak: a kérdezőnek a tv-je van már meg és a kérdés hogy konzolt megéri-e mellé.

Szerintem igen mivel a tv-det lecserélheted később és ha elég mesziről játszol nem annyira zavaró a rossz felbontás

2014. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát olyan 3-4méter a távolság a tévétől:)
2014. júl. 14. 12:49
 5/12 A kérdező kommentje:
és akkor abban is segítenétek hogy ps3, vagy xbox?
2014. júl. 14. 12:50
 6/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb játék megjelenik mindkettőre, így érdemes az alapján dönteni, hogy neked melyik exkluzív játék kell. Xboxnál fizetős a multi, de mindkét helyen megéri fizetni havonta kb ezer forintot mert kapsz ingyen játékokat. Eddigi tapasztalataim alapján xbox-ra több használt játék van így ha nem akarsz egy játékra kiadni 10e forintot akkor xbox
2014. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy már a psn is fizetős.(a ps netes felülete)

De erre a kérdésre,hogy melyik legyen már rengeteg válasz van.

2014. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem csak PS4-nél fizetős a multi?
2014. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De csak a ps4es multi fizetős.Én vígan használom díjmentesen ps3al.

Amugy kéne egy jobb tv mert a feliratokat meg a küldi kiírásokat ilyen nagy, de pixeles tv-n nagyon nehéz elolvasni (akárhol ülsz).

2014. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
rendben:D és nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2014. júl. 16. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!