Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen módon tudnék csatlakozt...

Milyen módon tudnék csatlakoztatni egy "lg lh t250sc" típusú dvd lejátszót egy "Samsung UE32B6000" televízióhoz?

Figyelt kérdés
Ha a dvd lejátszón csak két AUX bemenet és egy MONITOR kimenet van. Remélem tudtok segíteni, tanácsot adni.

#DVD #televízió #TV #dvd lejátszó csatlakoztatás
2014. júl. 10. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A tv-hez kaphattál sárga jack-piros/fehér/sárga csatlakozó kábelt.A tv-n hátul-alul van a csatlakozó.A másik végébe természetesen csak a sárga(lejátszón monitor) kimenetből kell csatlakoznod,a hangfalai a házi mozinak külön szolnak...minthogy ez házi mozi ugye?

2014. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég nehéz a dolog!

Én megpróbálnám ilyen kábellel:

[link]


A TV-n a sárga RCA aljat kösd össze a DVD hasonló színű aljzatával.

[link]

2014. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A sárga jack-es kábellel kötöttem össze, de se kép se hang.
2014. júl. 11. 16:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezzel az a gond, hogy az a sárga csatlakozó a TV-n jack csatlakozó.
2014. júl. 11. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen a kábel adaptered?

[link]

Rendesen be tudtad dugni a tv-be?

Gondolom átváltottad a tv-t a megfelelő bemenetre...:)

2014. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, olyan adapter kábel kellene, mint amit #5 linkelt, de sajnos itthon nem kapható.

Én megpróbálkoznék ezzel, 4pines jack, a másik végén az RCA-k. Valamelyik RCA-val át kell, hogy menjen a videó jel.


[link]

2014. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem a boltban ahol tv-t vettem az eladó ezt a kábelt vásároltatta meg velem, hogy ez majd patent lesz. De nem.

Egyébként amikor átváltom más bemenetre a "nincs jel" feliratot adja ki.

2014. júl. 14. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig ennek a "megvetetett" kábelnek is jónak kellene lenni!

Esetleg próbáld a DVD sárga kimenetét(mert ott jön videó jel) a piros vagy a fehér rca-val összekötni. Kárt nem okoz.

Ha úgy sem megy, akkor a TV bemenetválasztójával van a gond.

2014. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!