PlayStation 4 PC után?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy,most már elavultnak számít a gépem,és milyen PS3-on GTA-ni?(ps4-re meg nem jelent meg).- célzás mennyire egyszerű?mert jobban megérné ps-t venni,mint egy gamer pc-t.csak az irányítás miatt aggódom.kérlek titeket,hogy írjatok tapasztalatokat(watch dogs;max payne 3;bf4;gta)

2014. júl. 10. 14:09
1 2 3 4
 21/32 TaKy99 ***** válasza:

Az irányítás miatt nem kell aggódni, beletanul az ember. De ha FPS-ben olyan béna vagy kontrollerrel mint én, és csak az egérre áll rá a kezed, akkor te is vehetsz egy egér kontrollert. ;) [link]


#6: Ezzel az 1 millós kiadással egyetlen hiba van!

A PC-s játékot m,egveszed, nem adod el senkinek, míg a PS3/PS4 játékot, ha kijátszottad pár ezer bukóval (1e-simán tovább lehet passzolni, attól függően, hogy mennyire úja játék. Azaz, ha 20-ért veszed, akkor akár 5e-et is bukhatsz rajta, de ha vársz fél évet akkor már te tudod 15-ért megvenni... Viszont, ha meg így számolsz akkor az 1 misiből ~200 játékot tudsz kijátszani.


Ja, és jössz azzal, hogy a steam-en akciók alkamával olcsóak a játékok, meg hogy ingyenes a multi, de a kettő üti egymást, ha a PS Plus-ról beszélünk.

Akciósan a PS Plus 12eFT/év és a multi mellett kapsz minimum 12db PS4; 24db PS3; 24db PSV Metacritic 70 plusszos játékot azaz egy játék 200Ft-ban van! Ja, és akkor még nem áraztam be a Multit ami a fenti számítás alapján ingyenes. Persze nézőpont kérdése, lehet azt mondani, hogy a multi 12eFt évente és kapsz ingyen 60db játékot... ;)


#8: Az teljes mértékben igaz, hogy egy PC-vel /laptoppal játék mellett dolgozni is lehet. Csak azt nem szabad elfelejteni, hogy mindkettő más célt szolgál. Ez olyan, mintha az autót hasonlítanád össze egy versenykerékpárral. mindkettő közlekedési eszköz, mindkettővel eljutsz A-ból B-be, de mégsem összehasonlíthatóak. De, ha játék és munka is cél, akkor is inkább javasolt egy középkat. laptop + játékkonzol felállás. A PS4-el meg érdemes várni, amíg kijön a javított verzió. (Pletykák már vannak a CUH-1115-ről, azaz szvsz őszre várható)

2014. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Veszek PS4-et,és kb.100.000-ért egy gepet,ami csak netre van.a PS+-t kifizetem,nem sok 1évre
2014. júl. 11. 16:22
 23/32 anonim válasza:

SZerintem mindenképpen PS 4, igaz hogy még! drágák rá a játékok de 1-2 év múlva úgy is lemegy az áruk.

Hozzáteszem én Xbox 360 és PS Vita tulaj vagyok, hibáztam amikor xboxot vettem, jó el lehet ennek az exklúzívjaival lenni de PS 3-é jobbak+PS vitához ugye mint már említettem volt (és van is) szerencsém és az a kis gép is fantasztikus!

Én átálltam a Sony oldalára...

2014. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

PC-n is lehet eladni jatekot.

PS4en nincs sok jatek meg,mig pcn tobb ezer jatek van.

PCn van moddolas,grafikai modok(skyrimet nezd meg),magyaritasok,stb.

ps4 en akadoznak a jatekok,tobb jatek alig tudja tartani a 30fpst,lasd thief(20fps re is leesik).

Battlefield 4ben 1600x900ban futtatja high beallitason 40-55 fps-el.

Watch dogs 30fps el fut(leesik 24fpsre) es 900p ben fut.

Ennyit a ps4 rol,ps4 kontrollerrel sokkal nehezebb mint egerrel/billel.

PS3/X360at ajanlok de ps4 et nem.

2014. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

1:pc-re nem tudok eladni játékot,mert inkább letöltik.

2:a PS4-en nem akad semmi,veri a nextgen konzolokat

3:elvakult Pc-s vagy!!!

2014. júl. 14. 01:57
 26/32 TaKy99 ***** válasza:

"PC-n is lehet eladni jatekot."

- Így van! 10-ed annyit és fele annyiért mint konzolra!


"PS4en nincs sok jatek meg,mig pcn tobb ezer jatek van."

- Így igaz! A régi játékokra ott van a PS1 a PS2 és a PS3... Mennyi új (fél éves) játék van PC-re? Közel ugyanannyi mint konzolra.


"PCn van moddolas,grafikai modok(skyrimet nezd meg),magyaritasok,stb."

- Így igaz! Ez nagy előnye a PC-nek a Konzolokkal szemben.


"ps4 en akadoznak a jatekok,tobb jatek alig tudja tartani a 30fpst,lasd thief(20fps re is leesik)."

- Nem kevered "véletlenül" az X1 és a PS4 teszteket?


[link]


"Battlefield 4ben 1600x900ban futtatja high beallitason 40-55 fps-el. "

[link]


"Watch dogs 30fps el fut(leesik 24fpsre) es 900p ben fut."

[link]


"Ennyit a ps4 rol,ps4 kontrollerrel sokkal nehezebb mint egerrel/billel."

- Ez erősen szokás kérdése! Illetve PS3-ra és PS4-re is létezik egér (pl. frags FX [link]


"PS3/X360at ajanlok de ps4 et nem."

- A PS3 még kevesebbet tud, mint a PS4, Akkor miért is ajánlod? (Egyébként egy véleményen vagyunk. Munkára laptop, játékra PS3-am van és a PS4-gyel még várok kb 1-1,5 évet.)


Illetve milyen PC is kell ahhoz, hogy a fenti játékok stabilan 1080p 60fps-el menjenek PC-n? Menniybe is kerül? Mennyit is kell rákölteni következő évben, majd a rákövetkező évben a PC-re, hogy tartani tudd ezt a minőséget az újonnan megjelenő játékoknál?

- Mennyit kell rákölteni a PS4-re hogy 4 év múlva is menjenek rajta az új játékok?


Persze, lehet mondani, hogy elfogult vagyok a PS-sel, ami igaz is! De hozzá kell tenni, hogy PS3 előtt (kb 4 éve) nagy PC "fan" voltam és nem bántam meg a PS3-ra váltást.

2014. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Igen...a Pc az drága.330.000ft-ert vettem volna gamer pc-t.amúgy engem a moddolás nem érdekel.pc-re meg szinte nem vesz senki játékot,mert letölti...utolsó:egyetértek veled:)
2014. júl. 15. 08:53
 28/32 anonim ***** válasza:
Ezt mind annak a 70milliós steam közösségnek. 200e Forint értékű játékom van steamen
2014. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 TaKy99 ***** válasza:

:) Nekem meg ~800.000Ft értékű játékom van PS Store-ból, és mindezért fizettem 24.000Ft-ot ;)

[link]


De, számoljunk használtjáték áron, legyen csak 200.000 Ft érték 24.000Ft-ért.


A számokkal lehet dobálózni, de a kérdés az, hogy mit és mennyiért játszol...

2014. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

PS4 en igenis akadoznak a jatekok.

WATCH DOGS:

Eurogamer-digital foundry tesztjet belinkelem:

https://www.youtube.com/watch?v=YOHH3IJHfCM

900p 30-22fps

BATTLEFIELD 4:

https://www.youtube.com/watch?v=dkjS4wLEQX0

900p 38 ra esik az fps,igaz par masodpercre,de kb a 40-45 fpst tudja tartani.

Infamous second son:

https://www.youtube.com/watch?v=vwWCyH2HfEU

1080p kb 30fps,de csokken es no is az fps.

Killzone shadow fall:

https://www.youtube.com/watch?v=rkQxzPVzweU

Single player mod 1080p ben fut kb 30-35fps el,multiplayer 900p ben fut 40-50 fpsel.

Amazing spiderman:

https://www.youtube.com/watch?v=aDsfcqWPU34

1920x1280ban fut 30fps el

Tomb raider definitive edition:

https://www.youtube.com/watch?v=UzuT0uA9snE

1080p 50-60fps,ez kulonosen szerette a next gent:D.

Metal gear solid goround zeroes:

https://www.youtube.com/watch?v=2eoUXTpNgmc

1080p stabil 60fps,ez kulonosen jol fut a ps4en.



Nincs semmi bajom a ps4 el de nem eri meg,miert szinte alig van ra par jo jatek.

PS3 at azert ajanlom mivel rengeteg jo jatek van ra ami ps4 en nincs,sokkal olcsobb.

PS4 EN 18EZER FORINT EGY JATEK.

10 jatek utan mar beert egy pct,mivel pcn steamen originen akciok vannak,amivel par ezerert veszek jatekokat,karacsonyi akciok,originen bevezettek az INGYEN JATEKOKAT, OROKRE A TIED LEHET.

PL bf3 nemreg ingyenes volt.

PCn ingyenes a multi,szebb grafika, jobb frame rate,olcsobb jatek,multifunkcios,WAREZ,stb.

a ps4 ereje kb az r7 260x el van egyhelyen,ami nem nagy durranas,ha kell ezt az allitast is BEBIZONYITOM!!!.

2014. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!