PlayStation 4 PC után?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy,most már elavultnak számít a gépem,és milyen PS3-on GTA-ni?(ps4-re meg nem jelent meg).- célzás mennyire egyszerű?mert jobban megérné ps-t venni,mint egy gamer pc-t.csak az irányítás miatt aggódom.kérlek titeket,hogy írjatok tapasztalatokat(watch dogs;max payne 3;bf4;gta)

2014. júl. 10. 14:09
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Nekem annyi pont elég.de tegyük fel hogy veszek 15játékot,+gépet.az 300.000ft,es meg a gep az 420.000ft.

A gamer gép az 340.000lenne.namarmost.a konzolhoz nem kell nyúlni 8évig,a pc-hez meg ha ultrán akarok játszani,2-3év után hozzá kéne nyúlni.ha konzolt vennék,akkor vennék még 100.000-ért gépet office-re(amúgy meg van egy iPad Airem,a net azzal letudva...)

2014. júl. 10. 20:43
 12/32 anonim ***** válasza:
A ps3 is lowon viszi a játékokat, a ps4-is lowon fogja vinni pár év múlva, az a különbség, hogy azt nem fejlesztheted
2014. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

A ps3 nem hiszem hogy lowon viszi:)

Bizonyára te pc-s vagy.eldontottem,ps-t veszek,mert sokkal jobb a játékélmeny,illetve olcsóbb.de meg gondolkodok.

2014. júl. 10. 20:49
 14/32 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz ps4-et, csak nem akartam, hogy úgy vágj bele, hogy nem mérlegelsz minden lehetőséget.
2014. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
És a PS4 az igéretekkel ellentétben nem tud 1080p-t 60fps-sel, csak kb 900at 30al
2014. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Igazából az irányítás érdekel.ps3-on milyen a célzás gta v-be?a célpontra egyből rááll vagy külön,pontosan be kell célozni?csak és kivételesen a célzas érdekel.(irányítás)
2014. júl. 10. 21:03
 17/32 anonim ***** válasza:

Ha ki akarod próbálni, milyen az irányítás akkor vegyél(kérj kölcsön) egy controllert pc-re, kb 3e forintért már lehet venni(a normálisabbak viszont 10e környékén vannak).

Esetleg menj át valamelyik ismerősödhöz akinek van ps3-a és próbáld ki

2014. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Volt ps2-m,azon volt gta SA.azon automatikus volt a célzas.ha a gta v-be is automatikus(ill.az uj kontrollerrel mar konnyebb)akkor ps-t veszek majd,de csak év végén,mert akkor jon ki a gta v
2014. júl. 10. 21:18
 19/32 anonim ***** válasza:

1# vagyok.

A helyedben én most vennék egy használt ps3-at. Ez kb 30e Ft-be kerül jelenleg. Ha mákod van kapsz hozzá pár játékot is amikkel el tudsz lenni egy ideig. A GTA-t is ki tudod próbálni. Ha nincs TV-d akkor a monitorodra is rá tudod kötni, max. pár kábel ill. átalakító kell csak. Ha nem tetszik akkor ugyanannyiért el is tudod adni amennyiért vetted, ha meg tetszik akkor jöhet a ps4.


A "mi éri meg mennyiért" témához.

Nekem mindig pc-m volt. 2-3 évente költöttem rá 150-200e Ft-t és egy év után mindig reszelni kellett, hogy rendesen elmenjenek a játékok.

kb 4 éve vettem meg a ps3-am. A gép két kontrolerrel és pár játékkal megvolt 80e-ből újonnan, garanciából (az akkori gépfejlesztés min. 130e lett volna). Amikor megjelent a magyar Store PS+ előfizető lettem. 1év = 10e Ft. Havira lebontva ez kevesebb mint 1000Ft. Ezért kapok 2-3 játékot ingyen (azóta vettem PsVitát is így még több ingyenes játék van. Nekem bőven több mint amennyit végig tudok játszani egy hónap alatt. Így mindig van mivel tolni). Ami ezen felül tetszik azt megveszem eredetibe. A friss megjelenések 10-12e Ft-be fájnak vadi újan. Lehet, hogy a PC-s 2e forinttal olcsóbb de a konzolos játékok használt piaca működik a pc-sé nem. Ez konkrétan annyit tesz, hogy ha megveszed a játékot konzolra és végigjátszottad, meguntad akkor bármikor el tudod adni pár ezer forinttal olcsóbban (én személy szerint semmivel sem játszom egy hónapnál tovább, megunom, van másik). Vagy vársz egy-két hetet és eleve használtan veszed meg, végigjátszod és ugyan annyiért eladod. Így kb ingyen van az eredeti játék. (az esetleges netPass-okra azért oda kell figyelni). Ha nem volt eddig konzolod akkor rengeteg olyan játék közül válogathatsz amik PC-n soha nem jelentek meg és érdemes őket végigvinni. Ezek max. 5000Ft-ért beszerezhetőek majd ugyanúgy tovább értékesíthetőek.


A konzol mellett szól még a coop. Egy gépen játszhatsz együtt a barátaiddal. Sok játék erre van kihegyezve. Nagyon jó móka. Mi főleg verekedős játékokat játszottunk így. Ott van még a PS Move is, azzal is el lehet bohóckodni. Ilyet a PC nem tud.


Az egyetlen negatívum számomra az az, hogy egyes játékstílusok a konzolon egyszerűen nem működnek. Ilyen pl a stratégia és a "komolyabb" MMO játékok. Persze ezekre is van példa de itt azért az egér sokkal pontosabb irányítást tesz lehetővé.

A grafikáról annyit, hogy a látvány számomra kb 1 napig fontos, akár mennyire szép valami az ember megszokja és onnantól annyi volt a dolog. És a PS3 grafikája egyáltalán nem csúnya, a PS4-é meg főleg.


Lényeg, hogy szerintem próbálj bele a konzol témába egy (megbízható) használt géppel (slimet ajánlom), és abból már látni fogod, hogy kell-e neked ez az egész vagy maradsz a PC-nél...

2014. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Év végen veszem meg a ps4-et,akkor már szerintem ha megjelent a GTAV,hogy csomagba.

Amúgy ezekkel játszanék csak:GTAV,Max Payne 3(ha kiadják rá,nem fontos),BF4,Watch Dogs,Fifa14,Forma1,Assains Creed IV,The last of us.

2014. júl. 11. 08:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!