Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Prestigio MultiPad 2 Pro Duo...

Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7. 0 (PMP5670C_BK_DUO) (Android) tabletem van. Mi okozza, hogy mindig lefagy?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy ha hosszabb ideig (kb fél nap, míg dolgozom pl., de akkor is ha 1-2 órán át nem nyomok rá) nem használom, akkor lefagy és amikor legközelebb megnyomom a power gombot, nincs reakció. mindig hosszan tartva a gombot le kell állítanom, majd ugyanigy vissza és több, mint 5 percen át kapcsol be. És ezt akkor is igy teszi, amikor pl 70%-on van az akksi. Ezt mi okozza? Mit tehetnék?
2014. jún. 30. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:

2 oka van

az első: az hogy prestigio

a második: az hogy egy szarul összerakott prestigio android van rajta


add el vegyél valami jobbat

2014. jún. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. válaszoló. Nem értek veled egyet, a prestigio az egy iszonyat jó márka. Nekem multipad 4 van és bőven elég 4*1,6 gigaherces processzor benne ;) egyszersem fagyott le olyan komoly grafikás játékok alatt amikor a samsung vagy egyéb tabletek már akadozva is alig vitték. Kérdező: ha akarsz tabletet venni én nagyon javaslom neked a multipad 4-et, külső billentyüzetre csatlakoztatva a munkádat nagyon kisegíti. Mellesleg van egy prestigio monitorom is ami vagy 7 éves kb de még hibátlanul működik pedig gyakran van hurcolva szegény...
2014. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, szerintem sem rossz márka. gyors és jól működik, ez a lefagyás pedig a párom samsungján is jelentkezik (ugyanaz az op.rendszer jellybean) csak azon ritkábban. véleményem szerint az operációs rendszer miatt csinálja, nem pedig a készülékkel van baj. lecserélni nem tervezem, inkább valami megoldást keresnék erre a fagyásra...
2014. júl. 4. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy garanciális e de ha nem esetleg elvihetnéd valakihez hogy rakjanak rá egy másik op.rendszert. ha garanciális akkor nem tudom hogy a szervíz tud e válalni rendszerfrissítést vagy másikat felrakni de egy próbát megérhet.
2014. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!