Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 27. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megveheted:) Ismerősöm most vett skytech hangfalat( legkisebb,400 wattos) és méteréhez képest nagyot üt. Egy dolgot ne várj tőle. DInamikus basszust. Ha tudod mire kötni,akkor hatalmasat fog szólni zenéhez,de filmhez nem ez az igazi,mert egyszerűen egy harcjelenetnél dinamika kell. Amúgy nem tudom autóba kell-e vagy szobába,de nem rossz a cucc:)
2014. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, zenéhez kellene és szobába :) ha üt akkor lehet megveszem, nekem az kéne hogy tényleg lehessen érezni a basszust :)
2014. jún. 27. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
De ez passzív. Ehhez sub erősítő kell ha jól tudom,vagy mély hangváltó elé ha erősítőre kötöd.:O De ha megvan a megfelelő dolog amivel hajtod,akkor ez ZENÉRE hatalmasat fog nyomni szerintem:D
2014. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pontosítom. Ezt akkor jó megvenni,ha van erősített SUB kimeneted. Ha nincs,akkor jó egy sima kb 300 wattos hangfal kimenet is(mono erősítő),de arra kötnöd kell lehetőleg aktív mély hangváltót.
2014. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És ha aktív ládát veszek? Az ugyan olyan jó minőségű?

[link]

2014. jún. 27. 16:17
 6/6 anonim ***** válasza:
milyen erősítőd van? pontosan. Ha leírod,megmondom neked részltesen melyiket ajánlom!:)
2014. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!