Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a baja a számítógépemnek?

Mi a baja a számítógépemnek?

Figyelt kérdés
Valami baja van, mert amikor bekapcsolom, nem tudom hány hz-n szólal meg, és kikapcsolásig nem hagyja abba. Ki-be húztam minden kábelt, és nem azzal van a baj, valamint ki is porszívóztam, és az se segített. Lehet kicsit hülyén hangzik, amit írtam, de annyira nem értek a számítógépekhez. Szerintem onnan szól, ahova be kell dugni az áramot.(bocsi nemtudom hogy hívják)

2014. jún. 20. 11:30
 1/4 Peety28 ***** válasza:
Folyamatosan hangos zaj jön belőle? Ha ilyen zúgó/búgó hang mint mondjuk egy fűnyíró csak sokkal halkabban akkor valószínű, hogy az egyik ventilátorod ment tönkre. Fog tőle menni a gép csak hangos, de idővel ki kellene cserélni. Akkor van baj ha nem onnan szól ahol az áramot kapja (táp) hanem picit alóla. Szedd le az oldalát és kapcsold be és hallgatózz oda, ahol az áramot kapja az felül egy szürke doboz általában és alatta van egy nagy hűtőborda rajta ventilátorral, ha az a hangos akkor processzorhűtőt kell cserélni mert meg fog sülni a processzorod.
2014. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem fűnyíró hang, hanem nemtudom hány hertz, ez a magas, hangos hang
2014. jún. 28. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
magas sípoló hang?
2014. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen
2014. júl. 6. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!