Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipadet szeretnék de kicsit...

Ipadet szeretnék de kicsit összezavarodtam, melyik lenne erre a célra a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

Szóval láttam hogy van több féle, 3G meg retina kijelző (?).

Itthon kéne hogy wifivel menjen, többnyire word documentumokat olvasgatnék rajta, meg ha utazom akkor szállodában szintén wifivel használnám, facebook, email ilyenekre.

Erre melyik lenne a legmegfelelőbb? azért nem üzletben kérdezem, mert ott nagy valószínűséggel a legdrágábbat akarnák eladni.


2014. jún. 12. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha wifi-s kell, akkor egyértelműen a wifi-s verziót kell venni, nem is értem a kérdést.
2014. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért, van amelyik nem megy wifivel? Azt hittem a 3G az az hogy gyorsabb nem azt hogy van wifi.
2014. jún. 12. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
A 3G-s változatba van 3G és Wi-Fi is, de ha neked csak wifi kell, akkor feleslegesen adnál ki minimum +10k-t a 3G-ért (bár ezekbe már 4G is van, szóval hülyeség 3G-nek hívni).
2014. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szóval a 3g az az hogy működik mobilnetről (ami ugye külföldön nincs, itthon meg van wifim), a 4g az ugyanaz mint a 3g csak gyorsabb, ugye?

apple iPad 4 Retina 16 GB 100ezerért az jó? ahogy látom ez a legújabb kiadás, gondolom a legjobb(?)

2014. jún. 13. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen az 3G-s és 4G-s iPadekbe tudsz sim kártyát tenni, amin tudsz mobilnetezni ha elő van fizetve.

A 4G valóban majdnem ugyanaz, csak gyorsabb.

Az ár a gépre nem rossz, de van újabb, az iPad Air, ha csak wifivel használod akkor nem kell a 3G-s vagy 4G-s, elég a sima wifis.

2014. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!