Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kábeltévén analóg jel jön...

Kábeltévén analóg jel jön vagy midenképp kell DVB-T tuner a tévébe, hogy lehessen fogni a csatornákat?

Figyelt kérdés

Nincs se tévékészülékem se kábeltévé előfizetésem, mert nincs rá szükségem. Egyedül a foci eb-t és vb-t szoktam nézni, ezért kétévente 1 hónapra kölcsön szoktam kérni ismerőstől egy tévét, és azon nézem. A probléma az, hogy a legutóbbi eb óta átállt a földfelszíni sugárzás digitálisra, én pedig csak analóg tévét tudok kölcsönkérni.


Sajnos semelyik szolgáltató sem hajlandó 1 hónapig szolgáltatást nyújtani. legfeljebb horror áron. Viszont szerencsére egy szomszéd addig meg tudja osztani velem a saját UPC-s előfizetését egy koax kábelen.hogy ezen analóg jel jön, vagy már azon is digitális és A kérdés az, set top box nélkül nem fogok tudni semmit fogni az analóg tévén?


2014. máj. 31. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb, hogy analóg, nem kell hozzá, csak a tévé, legyen az bármilyen.
2014. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hagyományos analóg kábeltévé, akkor nem lesz gond.
2014. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a upc előfizetését csak úgy tudja megosztani hogy azt nézed amit épp ők is

ez a jel a koaxon analóg teljesen

2014. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak műholdasuk van, sima kábeltévé hálózatokon is szolgáltatnak.
2014. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Digitális földfelszíni átállás csak az "antennás" adást érintette. Kábelen szolgáltatótól függ, hogy milyen módon ad, ha analógon, akkor tudsz használni egy régi Orion TV-t is.

Ugyanakkor UPC digitális kábel TV-t szolgáltat (DVB-C szabvánnyal), és csak előfizetői kártyával lehet igénybe venni.

2014. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!