Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehetne a Google Play...

Hogyan lehetne a Google Play Könyvek nevű appal letöltött könyveket is olvasni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem és nagyon megtetszett az app, DE sajnos csak a playről letöltött könyveket tudja olvasni. Valahogy esetleg meg lehetne oldani, hogy ha a gépemre letöltök egy könyvet akkor azt a telefonra másolva tudjam olvasni a Google Play Könyvek-kel??? A válaszokat előre is köszönöm :)
2014. máj. 28. 19:14
 1/2 hellosztok ***** válasza:
Hali anyi hogy letöltöd telora az exel world programot és az minden ami pdf fájl(anyit jelent hogy ilyen könyvek olvasni valo fájlok) azzal el tudod olvasni csak pdf fajl legyen és olvashatod amit letöltesz
2014. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi de én nem úgy értettem. Én a Google Play Könyvek nevű alkalmazással szeretnék könyvet olvasni de ez csak az áruházból letöltött könyveket tudja olvasni. Valahogy nem lehetne meg oldani hogy az imént említett app-al tudjak olvasni? Mert már próbáltam a Moon+ reader-t is de nem jött be :(
2014. máj. 29. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!