PC VS Xbox 360 Melyiken nagyobb a játékélmény?

Figyelt kérdés
Játékról van szó ,melyiket érné meg megvásárolni?Te melyiket választanád?Ismétlem Játékról van szó nem érdekelnek az ilyen válaszok hogy most PC-n lehet netezni meg ilyenek
2009. dec. 30. 15:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

"Ha most kiadsz pénzt egy jó erős pc-re, több évig nem lesz vele gondod, és kb 2 év múlva szebb lesz rajta a grafika is..."

Ezt mindig az aktuális állás, aztán az a 2 év jó ha egy év, és én 2 év múlva sem szeretnék 200 ezret adni egy számítógépért, csak azért, hogy játszhassak. Az a pénz pont jó lesz a lakásomra.

Egyébként 2-3 év múlva már 10-15 nanométeres mikroprocesszorok lesznek, abból pedig 2x annyi fér majd egy szimpla videokártyára mint jelen pillanatban a 32nm-esekból. Tehát határ nincs. Mindig lesz egy "Ha most kiadsz sok pénzt..." álláspont. Ez kereskedelem, elkábítják az emberek agyát és mi be is dőlünk, én is. Minden ami jobb újabb, gyorsabb, kisebb, vékonyabb, trendibb arra mi kiadjuk a pénzt. Hát én a számítógéppel nem leszek így, nekem jó a mostani gép netre, meg az xbox még pár évig...aztán meg már lehet nem is játszok, vagy ki tudja mi lesz.

2010. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
nekem xbox sose fagyott sose akadt és még 1 ft-ot se kellett rákölteni a vétel óta
2010. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
45%

A mostani gépemet (PC) 2 éve vettem, odafigyeltem, hogy mindenből a jobbat vegyem, nem sajnáltam rá akkor a pénzt.

Kb.120eFt-ból raktam össze, és a mostani játékok is teljesen fullosan mennek, és veri pl. a ps3 grafikáját.

2010. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Egy TV-n meg egy monitoron azért van egy nagy különbség a játékélményt illetően és én a youtube-on néztem graphics compraison-t PC VS Xbox 360 VS PS3 és bizony a konzolok leverték azt a játékot(nem tudom milyen játék volt) én akkor is konzolos leszek,jó játszani gépen is de konzolon vobse király
2010. jan. 14. 17:54
 15/17 anonim ***** válasza:

ps3 egyfolytában fagy???

te fagytál le a pc fanatikusságnál!

2010. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kb.120eFt-ból raktam össze, és a mostani játékok is teljesen fullosan mennek, és veri pl. a ps3 grafikáját.


Ettől kibírok akadni, dehogy veri a grafikáját a ps3 még nincs kihasználva!!


pl. ha 3 év múlva megjelenik egy játék rá akkor a te pc-d el se fogja vinni a ps3 meg igen!

még szebb grafikával mert akkor már ott jár a játékkészítés, hogy a mostaninál még élethűbb!!(pc-re mindig jobb a játékok grafikája)


Ám én is xbox 360 párti vagyok!

2011. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
30%
ugy szolok hozzá hogy nem volt konzolom vagyis ps one volt xD de szerintem pc-n sokkal szebb a grafika az élsimitás meg minden a ps-en boxon nem lehet ezeket sokszor beállitania gép választja ki magátol mennyit bír el szaggatás nélkül de ha össze raksz egy pc-t 120-ból nem csak játék lesz jobb ha nem minden persze a kérdező kérte hogy csak játékot nézzük de akkor is pc soha nme fog eltünni az emberek életéből de a xbox 360 slim is 3-4 év mulva igen mert leváltják az mind1 hogy tudsz-e vele játszani olyan grafikával ha nem az hogy kisdják-e rá vagy nem és valoszinű hogy nem igy fogják a minél ujabb cuccokat venni és ahoz hogy szép graff mellet játszál kel egy jo tv,vagy monitor szerintem jobb drágább gépet venni int olcso konzolt de ezt döntsétek el magatok én gondolkodtama agépem eladásában és xbox 360 slimre váltok csak egy baj igy nem tudok letölteni rá nicsnen mellette pénzem kichippelni és elvész gari is a jtag meg nagyon nehézkes folyamat pc-n csak letöltöd torrent-ről kibont cd berak crack másol indul igen kockulhatsz igen ja és integrálta kártyám (vga)
2012. júl. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!