Mi a véleményetek a JBL hangfalakról?

Figyelt kérdés
A sulink vett négyet a sportcsarnokba, és azt mondták teszteljem őket. Nem szólnak rosszul, de en mar hallottam jobbat is. Azért írtam ki a kérdést,mert áltanossagban vagyok kiváncsi a JBL élettartamára stbhf
2014. máj. 22. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

JBL-ből is van nagyon nagyon jó, és középkategória. Nekik is nyitni kellett az olcsóbb piac felé, hogy fenn tudják tartani a céget. Régebben csak high-end cuccokat gyártottak.

Általánosságban minőségi termékek, középszegmensben kicsit túlárazva (high end-nél ez nyilván értelmetlen)

2014. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg aztán be kell járatni a hangfalat, újan teljesen más a hangzása mint ami bejáratott.
2014. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából egy hangszóró élettartamát az erősítő meg a felhasználó határozza meg nagyrészt, nem a gyártó. Ha nem hajtod szét, meg nem hajtod kicsi, torz erősítővel, akkor 20-30 évig is szólni fog.

Gyanítom hogy PA hangfalakról van szó, mert sportcsarnokba nem veszünk hifi hangfalat. PA technikában már rég nincs az élmezőnyben a JBL, egy átlag közép kategória, és mint előző írta, a név megfizetése miatt túl van árazva. Hasonló árban hozzá lehet jutni jobb hangzású, vagy éppen hangosabb termékekhez.

2014. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!