Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van az, hogy 3d filmet...

Miért van az, hogy 3d filmet nézve néha azt veszem észre, hogy homályos egy kicsit a a kép?

Figyelt kérdés
van egy lg 42-es 3d-s tv..passziv szemüveggel nézzem és jópárszor észre vettem, hogy ball oldalt homályos a kép amikor a 3d-en nézek filmet..de nem mindegyik filmnél

2014. máj. 17. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Lejátszó vagy lemezhiba.
2014. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Természetesen gyári eredeti 3D BLU-RAY lemezről nézed a filmet...?

A tv 3D beállításaiban a mélységet állítgasd...

2014. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Passzívnál bármi előfordulhat.
2014. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen tv volt, amíg be nem adta az unalmast. Nagy anyázások közepette visszakaptam a pénzem, és vettem belőle egy Sonyt. 100 ezret hozzá raktam.

Az eredmény, hogy az LG 3d-je sehol sincs a Sonyéhoz. Pedig eredeti lemezeim vannak.

Ég és föld. Soha többet LG-t. Amúgy azért adták vissza a pénzt, mert tervezési hibás volt a tv, és egy nap leégett a táp.

2014. máj. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszömnöm a válaszokat. filmeket úgy nézek, hogy a saját lg smartból töltök le 3d-shülyeségeket, demokat és azokat nézem, vagy pedig laptop összekötve hdmi kábelel és mehet a torrentes filmek! de nem mindegyiknél csinálja ezt.

Mélységet nem állítottam még!

2014. máj. 18. 07:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!