Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az mitől van hogyha gépen...

Az mitől van hogyha gépen nézek egy filmet, akármilyen lejátszó programmal nem szép tiszta a kép hanem olyan homályos?

Figyelt kérdés

kb egy hete csinálja ezt és nem tudom miért. próbáltam a videó kártyán állítani de semmi ugyan olyan homályos a film.

de minden más nagyon szép tiszta ha neten nézek filmet vagy bármit, az is nagyon jó csak ha a cd-ről megy valami az homályos.

lehet hogy az olvasón kell állítani?

( a homályos alatt azt értem hogy látod a képet meg a színeket meg ilyesmi szóval nem ilyen "ködfelhő" , vagy hogy mondjam olyan tompa a kép)


2012. febr. 29. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A DVD-íróhoz (vagy olvasóhoz) ne nyúlj. Az vagy beolvas, vagy nem, olyan nem nagyon van, hogy félig.


Próbálj meg más lejátszót is, mert egy beállítás elnyomásához elég egy macska is (véletlen lenyomott billentyűk).


Ezen kívül az sem mindegy, hogy milyen minőségű maga a film (nem mindegy, hogy 400-as a kép, vagy 1080-as (pixelben)).

2012. márc. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

má le se szar.om !

megpróbáltam vagy négy lejátszó programmal mindegyikkel ugyan olyan, tompa homályos . Újra telepítettem a videó kártyát gondoltam hátha de semmi... :( , szétkaptam a gépet talán valami kicsúszott vagy ilyesmi de minden a helyén stabilan.

de az az érdekes hogy ha felmásolom a filmet úgy jó.

ha nem az (író olvasóról) megy akkor jó.


de az író olvasó meg jó mert, tudok vele írni bármit, meg lejátszani is.

2012. márc. 1. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Én arra tudok gondolni, hogy valamiért mintha nem tudná az olvasód elég gyorsan olvasni a lemezről az adatokat.


De egy értelmes számtech. boltban biztos többet tudnak.

Bár ha leszarod, akkor meg egészségedre. :)

2012. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!