Passzív mélynyomó?

Figyelt kérdés
Házimozi szettet vettem még anno ,passzív mélynyomóval volt,de azóta megszűnt ez a passzív mélynyomós házimozi dolog,szóval ott maradtam egy cserére szoruló mélynyomóval és egy erősítővel,ami 100 WATTOT!!! küld a mély csatornára. Mivel házimozi passzív mélynyomó nincs,ezért autósat kerestem,de azok mind 600-800 wattosak. Az lenne a kérdés,hogy rá lehet kötni 100 Wattos kimenetre 800 wattos mélynyomót,nem lesz baja? :( Esetleg valami más megoldás?:(

2014. máj. 13. 16:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És szerinted ha fognám és a pinába vagy a mostanival kötném össze,vagy vennék rendes hangfalkábelt és a pici lyukakba bedugnám leblankolva?
2014. máj. 13. 21:59
 12/13 dirtboy ***** válasza:

ha sima kábelt veszel akkor olyan csatlakozósat vegyél ami abba megy,a másik végét meg blankolod.

azt a fekete bizbaszt meg próbáld már meg szétszedni vagy bele nézni hogy mégis mi van benne.

gondolom nem hülyeségből van rajta.

2014. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-k.. Az utolsó megmondta,hogy mi is az a fekete tökömtudjami xddd . Viszont ilyen csatlakozós vezetéket nem találok,szerinted használjam a mostanit? vagy neked az az ötlet nem tetszik hogy sima vezetéket vegyek és beledugjam blankolva a kis lyukakba?
2014. máj. 14. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!