Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A T-Home kifogja számlázni a...

A T-Home kifogja számlázni a tévesen bekapcsolt szolgáltatásokat?

Figyelt kérdés

T-Home Családi IPTV előfizetésünk van és tegnap telefonon megrendeltük az HBO MaxPak csomagot.

Az HBO-t be is kapcsolták de emellett az összes minicsomagot is aktiválták. Szóval most az összes csatornát nézni tudjuk pedig mi csak az HBO-t rendeltük meg.

Ugye nem fogják ezeket a minicsomagokat kiszámlázni?



2014. máj. 6. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd nekik minél előbb, mert meg fogják próbálni rád verni a balhét.(tapasztalatból mondom)
2014. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A MaxPak csomagban nézhető csatornák:

[link]

2014. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy mi van az HBO MaxPak-ba, de én nem csak a MaxPak hanem az összes csomag csatornáját tudom nézni. A Globe, Pulse, Kids, Night Life, Speak, Unitel Classica, Fishing & Hunting, FilmBox, Movie. Pedig csak a sima családi csomag meg az HBO MaxPak van előfizetve. A My T-Home felülete is csak ezt mutatja.
2014. máj. 7. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Eltelt egy nap és nem tudtál beszélni az üfyfélszolgával? Náluk pontosabban senki nem fog adni választ a kérdésedre.
2014. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam a 1412-t. A csaj annyit mondott hogy a gépen csak a Családi csomagot meg az HBO MaxPak csomagot látja szóval csak ezek kerülnek kiszámlázásra, aztán átkapcsolt egy technikushoz, aki mondta hogy ugye az HBO MaxPak miatt az IPTV vevőkészülék le lett cserélve HD képesre ( HBO HD miatt ), és sokszor előfordul olyan hogy újonnan beüzemelt vevőkészüléken az összes csatorna elérhető pár napig, mivel nem töltődik le rögtön a megfelelő profil.
2014. máj. 7. 20:56
 6/8 A kérdező kommentje:

Ma bekacsoltam a tévét és az összes csatornánál azt írta hogy Nincs jogosultságom megtekinteni a műsort.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot, a csaj küldött valami frissítést az IPTV box-ra. Újraindult és most megint az összes csatornát tudom nézni. :D

Valami hiba lehet a rendszerben.

2014. máj. 8. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Nincs ott semmilyen hiba, meg rosszul letöltött profil.

10 év után elég jól ismerem a céget. Ez a szokásos beetető időszak. Egészen addig meghagyják neked a prémium csatornákat amíg hozzá nem szoksz hogy van. Aztán a lehető legrosszabb pillanatban letiltják hogy fizess elő rá.

Nekem már elég sokszor cseréltek IPTV set top box-ot és eddig minden csere után akár több hétig is tudtam nézni olyan csatornákat amire nem fizettem elő.

Legutóbb az HBO Pak csatornáit nyitották ki "ajándékként" aztán hétvégén volt valami nagyon jó film premierje rajta, és a film kezdte előtt 2-3 órával letiltották a csatornát.

Nálam sikerült is a beetetés, mert előfizettem az HBO-ra. Mondjuk ennek az is az oka, hogy az HBO az egyetlen csatorna itt Magyarországon ahol értelmes műsor is megy, és nem csak a népbutítás.


Ha a My T-Home felületlén nem látod megrendelve azokat a csomagokat amire nem fizettél elő, akkor nem is fogják kiszámlázni.

2014. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát jó. Még mindig nyitva vannak. Mindegy, engem nem zavar. :D
2014. máj. 10. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!