Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ma éjszaka bekapcsolt a tv-m...

Ma éjszaka bekapcsolt a tv-m magától!?

Figyelt kérdés

Samsung ue40f6100-as led tv! Aludtam és arra keltem fel hajnal5kor hogy a tv-m be van kapcsolva, senki nem volt rajtam kivül a szobában, megnéztem az automatikus frissítést az is ki van kapcsolva direkt ugy állítottam és nem volt időzített bekapcsolás se!

Történt már mással is ilyen?


2014. febr. 22. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy egyszer, mikor benne hagytam a pendrive-ot.

Azóta viszont nem tapasztaltam ilyet. (2,5éve)

2014. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem csak a pc van rákötve egy hdmi kábellel de az is ki volt kapcsolva meg a digi hyundai beltérije az scarttal
2014. febr. 22. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a DIGI beltérije szoftverfrissítést töltött és közben bekapcsolt aminek hatására a tévé is bekapcsolt.


Nálunk is olyan az egyik tévé hogy ha bekapcsoljuk a tévé szolgáltató dobozát akkor a tévé is rögtön bekapcsol.

2014. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!