Ipad mini 1 vagy Samsung galaxy tab pro 8.4 a jobb?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

iPad Mini!

-Sokkal több alkalmazás van rá

-"ellenfele" csak egy abszolút túlárazott vacak

-az iPadról akárkit ha megkérdezel, azt mondja, hogy az a jobb választás

Javaslom a 32 gigás verziót, ugyanis 16 semmire sem elég. (Nekem a 32 is túl kevés).

2014. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne túl árazot? Inkáb a ipad mini a túl árazot avval a 2 magos procival és a 512mb rammal. A samsung megéri jónak tünik én is ilyet akarok majd venni 4 magos 2.3ghz proceszor 2gb ram 8mp hátsó kamera elő lapi is 2 megapixel 2560x1600-as felbontású kijelző szerintem a samsung a jobb azt ved!
2014. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem a hülye magok száma számít. Tájékoztatlak, hogy az iPad Air is két magos, és úgy hasít, mint a szélvész (tudom, ilyenem van).

De valóban nem ajánlom a mini 1-et, mert lassan elavul, nem tudom, meddig adnak ki rá frissítést. Szóval vagy egy mini2 (32 GB-os), vagy egy jó androidos tab, például Nexus.

2014. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!