Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót vegyek az...

Milyen fülhallgatót vegyek az mp3-hoz? ( főleg metál zene hallgatására használnám)

Figyelt kérdés

úgy hallottam hogy a panasonic a philips és a Sennheiser a jó.

De mégis melyik alkalmas metál hallgatásra?

2-3 ezernél nem kell drágább füles. kis gagyi mp3-am van.


2009. dec. 22. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy sok különbség van a 3 márka között
2009. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ilyen árnál nem sok különbség van (amúgy drágább kategóriában a Senhheiser a profi)
2009. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. dec. 22. 17:25
 4/12 anonim ***** válasza:
sony is jó de az 10nél kezdődik ami normális
2009. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem mindegy milyen zenét hallgatsz vele?ez nekem új.:O
2009. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát sajna 2-3 ezernél nem mindegy. ugyanis egy operánál is más hangzású fülhallgató a jó meg dnb-nél is más a nyerő..
2009. dec. 22. 18:31
 7/12 anonim ***** válasza:

jobb zenei élményt nyujt: a fület beteritő fejhallgatók. (nem feltétlenül a hallásvéddő kinézetüek, de ez talán mégjobb)

a fülbedugható verziók szerintem cincogósak.

2009. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1500 forintért vett a haverom fejhallgatót (gyengébbek kedvéért az a "nemafüledbedugható"), olyan szépen adja a mély basszust is, alig hittem a fülemnek, jobban adja a fülbe a basszust, mint a haverom 200mm-es blaupunkt-jai!
2009. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nekem fülembe dugható kell, :) hülyén néz ki egy fejhallgató egy 4 centis mp3hoz :D
2009. dec. 22. 19:05
 10/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=FXnT5NnHYEQ&feature=fvst ebben a klippben egy pici le játszó van egy bazinagy fejhallgatóval. némitsad le mert nem metal.

1:28 nál láthatod is.

azért érzed hogy hülyén néz ki, mert ritka látvány hogy valaki illyen nagy cuccal a fején járna az utcán.

gondold át hangzás, vagy látvány.

én ugy vagyok hogy különbözzek már a többiektől.

(ha a zsebedbe a lejátszó honnan tudhatják hogy nem egy discman van nálad? ha nem ott, akkor bocs a kérdésért.)

2009. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!