Szeretnék venni egy ilyen amazon kindle ebook olvasót szerintetek megéri az árát?

Figyelt kérdés
Link: [link]

2014. ápr. 12. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:

NEM ÉRI MEG.


Az első ebook olvasómat jópár éve vettem, akkoriban még azt gondoltam, a márka, meg minden más fontos. Aztán találtam jobbakat. Például nem volt sem amazon, sem más, csak reklámot adott, amikor kikapcsolt. Cserébe 20 dollárral lett olcsóbb. Én meg persze nem foglalkozom a reklámjaival.

De manapság azt mondom, az általad linkelt könyvolvasót simán verik az aliexpressen (ami jobb, mint az ebay) kidobott ebook reader találatok.

50 dollár darabja, még csak vám sem jön rá.

Persze ha imádod a vaterát, vagy azt gondolod, az amazon valami szent cég, akkor vedd meg az általad linkelt olvasót.

Egyébként pedig nézz szét a világban. Adtam egy irányt hozzá.

2014. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem Kindle Paperwhite-om van, tavaly nyáron vettem.

Ha most vennék, nem fizetnék ennyit érte, annak ellenére, h nagyon meg vagyok vele elégedve.


Egyszerűen vannak mások is a piacon, amik féláron tudják ugyanazt. Amit linkeltél, az ráadásul nem a legújabb verzió, abban nincs pl háttérvilágítás, ami szerintem nagyon hasznos.


Igaz, a Nook csak EPUB formátumot olvas, de pillanat alatt át lehet konvertálni más formátumokat a Calibre nevű ingyenes programmal.


Nekem ismerős hozza Londonból, a Nook-ot pl innen, ez új, garanciális és jobb mint a K5:

[link]

2014. ápr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!