Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha veszek egy Amazon Kindle...

Ha veszek egy Amazon Kindle olvasót akkor érdemes 3G-set venni, vagy ahhoz kéne mobilszámlát is fizetni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 14:20
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Jaa, még annyit, hogy úgy áruljék, hogy free 3G.

De ez nem értem, hogy lehet free?

2013. jún. 6. 14:21
 2/18 anonim ***** válasza:

[link] 5 másodperc alatt ezt találtam... Szerintem ez a "free" kérdésére válasz, de ha még rászánsz 5-öt biztos több cikket is találsz ezzel kapcsolatban.

A 3G-s annyit tesz, hogy beleteszel egy SIM kártyát és tudsz rajta netezni. Nem kötelező, de tudsz.

2013. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jó, de épp ez az, hogy most olvastam utána és elvileg fizetős mert mobilhálózaton megy.
2013. jún. 6. 14:31
 4/18 anonim ***** válasza:

A 3g be van építve, a számlát az Amazon fizeti, neked semmilyen költséged nincs. A felhasználható adatmennyiség ~50 MB. Ingyenes, a készülékhez jár.


Nekem ugyan egy Kindle keyboard 3g-m van, de szerintem általában felesleges a 3g, sokkal drágább, a net lehetőség csak egy szükségmegoldásnak jó, ez elsősorban olvasásra való.


Internetre nehézkes, csak korlátozottan alkalmas, szükséghelyzetben, arra egy tablet sokkal jobban használható.

2013. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

SZóval nem éri meg. Oké.

Amúgy milyen a kindle keyboard? Én is azt néztem ki. Jó a kijelző? Képeket is szépen megjelenít? Érdemes megvenni?

2013. jún. 6. 14:37
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, hogy kb. milyet érdemes venni. Van érintős is? Az jó? Vagy jobb? Vagy csak drágább és hamarabb tönkremegy?
2013. jún. 6. 14:41
 7/18 anonim ***** válasza:

Vazeratti


Nem kell semmilyen kártya bele, már eleve benne van, (nálunk a Vodafone hálózatát használja) és INGYENES, a számlát az Amazon állja.



De mint fent írtam felesleges, a sima wifi is bőven jó.

2013. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 wow, de korlát az csak van rajta, nem?
2013. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
50 Mb
2013. jún. 6. 14:46
 10/18 A kérdező kommentje:

20 ezer az egész, és 25 ezer 3G-vel. Szerintem nem éri meg. Nekem elég csak a wifi.


Jó az érintős kindle?

2013. jún. 6. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!