Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha veszek egy Amazon Kindle...

Ha veszek egy Amazon Kindle olvasót akkor érdemes 3G-set venni, vagy ahhoz kéne mobilszámlát is fizetni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 14:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#8 Igen, tudomásom szerint kb. 50MB, de a webböngésző csak egy kiegészítő + funkció (flash, videó, stb. természetesen nincs). Ez szükséghelyzetben hírek, gmail, stb. olvasásra és külföldön jó (ott is megy), és némi ügyeskedés után lehetőség pl. van RSS beállításra, olvasásra, stb.


***

Kindle 3 (keyboard) - ez a régebbi, elönye a 4GB tárhely, audió lejátszás (szöveg és könyvfelolvasó, mp3 lejátszás, hangoskönyv),

a billentyűzet elöny és hátrány is (a méret miatt).


Kindle 4-5 kisebb KÜLSŐ méret, azonos méretü kijelző, a hardver és a kijelző talán jobb, nincs bill. szövegbevitel nehézkes (de ez nem egy szükséges dolog, nem sokszor kell)

2GB tárhely (de ezen is több száz könyv elfér)

audió lejátszás hiánya - ez szerintem nagy hiány, (de ez mint már írtam, olvasásra való)


Kindle Touch - érintőkijelző (de szerintem a lapozógombok jobban használhatóak)

van audió

[link]


Kindle Paperwhite - ez a legújabb modell

jobb kijelző (habár a vélemények megoszlanak [link] ),

beépített világítás a készülék keretébe!



20 ill. 25 - ez használt?


Döntsd el mire van szükséged, 5ezret talán a 3g megér, ha használod is, de a böngésző egylapos, navigálás nehézkes.

2013. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Paperwhite-on 3G-vel csak az amazon webshopját tudod megnyitni, a régi modellekkel ellentétben netezni csak wifivel lehet rajta!
2013. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A Kindle 3 keyboard 20-25 ezer.

Egy haverom kint dolgozik és az ott dolgozók kedvezményt kapnak.

Meg nincs VÁM és ADÓ sem, mert saját tulajdonként hozná be.

Most jön haza nyáron ezért kéne választanom.

2013. jún. 6. 21:31
 14/18 A kérdező kommentje:
Bocs, most láttam, hogy elírtam. 30-35 ezer.
2013. jún. 6. 22:41
 15/18 anonim ***** válasza:

K5-öt ennél olcsóbban is kapsz

[link]

[link]

illetve Kindle PW is csak egy kicsit drágább

[link]

2013. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Most elég alaposan utánanéztem és szerintem a paperwhite-t veszem majd meg.

kb. 35000 Ft.

2013. jún. 7. 20:36
 17/18 anonim válasza:

nem érdemes 3g-s készüléket venni.

az amazon lekorlátozta, csak az amazon.com-on tudsz böngészni. felesleges kifizetni a 15 000 Ft (?) különbséget.


az amazon direkt ködösen fogalmaz. (free worldwide 3g). nem éri meg. a kindle egyébként sem netezésre való.

2014. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

nem érdemes 3g-s készüléket venni.


az amazon lekorlátozta, csak az amazon.com-on tudsz böngészni. felesleges kifizetni a 15 000 Ft (?) különbséget.


az amazon direkt ködösen fogalmaz. (free worldwide 3g). nem éri meg. a kindle egyébként sem netezésre való. én egyáltalán nem használom ki.

2014. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!