Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes Logitech MoMo Racing...

Érdemes Logitech MoMo Racing Force Feedback kormányt kérni?

Figyelt kérdés
Még a Genius Trio Racer FF volt lehetséges.Szerintetek?
2009. dec. 19. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Évek óta gyötröm a Logitech kormányokat szimulátoros versenyekre, a Momoból hármat használtam el. Nagyon jó kormány, egyetlen súlyos szériahibával: a pedálok potenciométere talán a leggagyibb az egész piacon. Ha csak egyszerüen autós játékokkal nyomod, akkor nem biztos, hogy zavarni fog, precíz vezetésélményhez viszont (szimulátorok) néhány hónap után alkalmatlan. Nálam három hónapig bírta minden alkalommal. Garanciás javítást elfelejtheted, nem ismerik el hibának, fogyasztóvédelemmel sem jutottam semmire. Házilag egy kontakt spray segítségével percek alatt javítható, bár ezzel ugrik a garancia.


Az én személyes ajánlásom a Logitech Driving Force Pro (DFP). Árban kb. ugyanott lehet, és bár én sosem használtam, szimulátoros körökben nagy elismertségnek örvend. Szuper kormány. Ha be tudod szerezni, jó választás lesz.


A Geniusról nem tudok nyilatkozni, nem ismerem. Ha bármilyen kérdésed van még, szívesen válaszolok, ha tudok.:)

2009. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Need for Speed és WTCC melyik csoportjába tartozik?AMivel jó,vagy amivel nem?
2009. dec. 19. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:

A Need for Speed autós játék, olyan szinten, hogy oda sokkal egyszerűbb kormány is elégséges. A WTCC-nél már érezhető lesz, ha akadozni kezd a gáz. Amúgy tévedtem, mert nem egy árkategória a Momo és a DFP, ez utóbbi valamivel drágább, de akkor is egyértelműen megéri a különbözetet.


A következő játékok/szimulátorok hálálják meg a drágább kormányt: GTR2, WTCC, Race07, GTR Evolution, Live for Speed, netKar, iRacing, rFactor, régiek közül GTR (GT Racing), F1 Challenge.


Az igényesebb szimulátorok pedig nem csak jó móka, de rengeteget fejlesztenek is a vezetési technikán, önkontrollra, fegyelemre nevelnek, javítják a összpontosító készséget és a reflexeket, segítenek a korrekt helyzetfelismerésben, stb. Az élmény pedig összehasonlíthatatlan egy autós játékkal: egy online versenyen egy kerék-kerék melletti csata olyan adrenalinbomba, amit ki kell próbálni!:)

2009. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Neten hol tudok elfogadható áron venni egyet?
2011. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!