Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elsötétült a laptop monitora....

Elsötétült a laptop monitora. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egyre gyakrabban előfordult hogy a laptopom monitora teljesen elsötétült, és csak fekete a kép (annyira viszont világít hogy tudjam be van kapcsolva).általában magától visszajött 5-10 perc múlva ha úgy hagytam hogy menjen a gép, de most mikor legutóbb ez történt az 2-3 napja volt és még mindig nem jött vissza. viszont ugyanúgy reagál a dolgokra pl ha bekapcsolom, és tudom h kéri a felhasználó jelszót akkor beírom (bár nem látok semmit)és hallom hogy bejelentkezik, de kép sehol. annyit vettem még észre hogy mielőtt a kép elsötétül cérnavékony kék piros szabálytalan csík fut végig rajta mintha vírus miatt kapcsolna ki a monitor. viszont biztosíthatom h az nem volt mert pont mielőtt elment a kép lett újrarakva a windows. bármely gombot nyomogatom a gép nem reagál. mi lehet ez és mit kell ilyen esetben tenni?

2014. ápr. 2. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Tápnak annyi, hardveres hiba.
2014. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na megtudtam valamit. a laptop néha recsegő hangot ad ki ami a hűtőből jön és ismerősöm azt mondta hogy lehet hogy bekapta az egyik vezetéket és az pont a monitoré ami így nem csatlakozik rendesen. ez megmagyarázná mert mikor vittem sokat a gépet ismerősömhöz annál többször recsegett és sötétült el a kép is. most is recseg ha oldalt fordítom. szét lesz szedve de még most elfogadnék más alternatívákat is. köszönöm
2014. ápr. 2. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!