Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptopom nem indul mi lehet a...

Laptopom nem indul mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Adott egy Toshiba Satellite laptop. Tegnap este rendesen kikapcsoltam, nem is volt semmi baja. Ma reggel kapcsolnám be, felpörög a ventilátor, 2 mp után egy halk nyikkanás, és a ventilátor is leáll, és csak a led világít. Nem csinál semmit. Ram-okat is felcseréltem, de semmi :( Mi lehet a gond???

2014. ápr. 1. 07:21
 1/5 anonim válasza:
akkor az alaplap....vagy kivágta a memóriákat,ha garanciás,akkor szervíz!ha nem ,akkor zsebbe kell nyúlni.
2014. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
garancia lejárt..tuti alaplap? mennyire zsebbe nyúlós? :(((
2014. ápr. 1. 07:43
 3/5 anonim válasza:
nemtudom,attól függ a dolog,hogy az alaplapodon mi az ami intergált,mert ha videokari,proci is az,akkor jobb ha egy újat veszel....én szerintem alaplap!vagy netalán kontakt hibás,és azért nem tud elindulni,nem is bootol semmi,csak az akku világít,más semmi pittyegés? próbáld meg még1xer a memóriákkal külön külön,azt ha úgysem akkor mi más lehet,csak alaplap..lehet letestelt az egész,és akkor tényleg csak szakember tudja újraéleszteni,de így látatlanba most mit mondjak? erre tudok tippelni haver!
2014. ápr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2014. ápr. 1. 08:05
 5/5 anonim válasza:
papírok megvannak még? alaplap típussal gyártási számmal..azt üsd be googleben,és minden kiderül,az hogy nagyjából újan mennyi,meg a konfig....mert egy memória jól tudjuk nem egetverő összeg még laptopban sem.
2014. ápr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!